TFFHGD


Ulusal Yardımcı Hakemler

Kategori

Ulusal Yardımcı Hakemler

Bölge

 İl

 Klasman

 Lisans No

 Adı

 Soyadı

07

ISPARTA

UYH

25170

EMİN

BARLAS

16

BURSA

UYH

19519

ATA

BAYRAKTAR

16

BURSA

UYH

23602

KEMAL

ELMAS

44

MALATYA

UYH

24108

BURAK

GÜLTEK

61

GÜMÜŞHANE

UYH

25118

FURKAN

KAYA

01

ADANA

UYH

19707

BERKAN

PÜSKÜLLER

61

GİRESUN

UYH

25203

ORHAN

TÜRKOĞLU

44

ELAZIĞ

UYH

24699

ERKAN

YILMAZ

01

HATAY

UYH

20568

ASKER

AÇIKGÖZ

01

ADANA

UYH

19722

MUSTAFA

AKKUŞ

34

İSTANBUL

UYH

19789

VEDAT

DEMİR

16

ESKİŞEHİR

UYH

19235

TURGUT

EVRAN

01

HATAY

UYH

22805

İRFAN

GENÇ

01

MERSİN

UYH

21888

MEHMET

ILDIRI

01

HATAY

UYH

20575

İLKER

KARACİĞER

01

HATAY

UYH

22295

HARUN

KİRAZ

01

HATAY

UYH

21743

OSMAN

KOZAN

01

MERSİN

UYH

22651

KEMAL

MAVİ

01

ADANA

UYH

17795

ÇAĞLAR

OSKAY

01

GAZİANTEP

UYH

19672

ÖMER TEVFİK

ÖZKOÇ

01

HATAY

UYH

21509

SERVET

REYHAN

01

ADANA

UYH

17769

BEKİR CAN

TAHİROĞLU

34

İSTANBUL

UYH

20670

MEHMET

TAN

01

KAHRAMANMARAŞ

UYH

21531

HANİFİ

VURUCU

01

ADANA

UYH

19724

GÖKHAN OSMAN

YAMAR

01

GAZİANTEP

UYH

12371

HALİL ERTAN

YILMAZ

06

KONYA

UYH

22837

İSMAİL

YILMAZ

07

ANTALYA

UYH

26633

ÇAĞLAR

AKIN

06

KONYA

UYH

16592

HULUSİ

AKIRŞAN

54

ZONGULDAK

UYH

23932

SERKAN

AYAN

54

BARTIN

UYH

18673

BAYRAM

AYDIN

35

İZMİR

UYH

18417

SEBAHATTİN

AYVAZOĞLUGİL

06

ÇANKIRI

UYH

16418

MURAT

CEYLAN

54

KARABÜK

UYH

19743

ENES VAHİT

ÇAVUŞ

06

KASTAMONU

UYH

21654

NURETTİN DİNÇER

DEMİR

06

ANKARA

UYH

20629

TÜRKER

DİRLİK

06

ANKARA

UYH

21384

VURAL

GÜL

34

İSTANBUL

UYH

19597

HAKAN

KARAYEL

54

ZONGULDAK

UYH

22017

ÜMİT

KAYA

25

BAYBURT

UYH

20234

YAVUZ BAHADIR

ORDU

25

ERZURUM

UYH

21442

MEHMET

ÖZKAN

25

AĞRI

UYH

21537

SELKAN

SABANCI

54

BOLU

UYH

23854

FATİH

SOYAYDIN

35

İZMİR

UYH

19108

FATİH

SÖYLER

06

KONYA

UYH

21445

NECATİ

ŞENKELEŞ

06

KONYA

UYH

17939

TAMER

TEKBAŞ

16

BURSA

UYH

19690

UTKU

TUNAVELİOĞLU

06

ANKARA

UYH

20447

MERT

TÜRK

54

DÜZCE

UYH

22886

EMRAH

ÜNAL

01

KAHRAMANMARAŞ

UYH

19520

ATİLLA

ÜNLÜ

07

ANTALYA

UYH

22375

BURAK

AĞLAMIŞ

07

ISPARTA

UYH

24822

AYHAN

ARISOY

65

MUŞ

UYH

22640

ÖMER FARUK

BAKIR

07

BURDUR

UYH

26268

GÖKHAN

ÇELİK

07

ANTALYA

UYH

25040

FATİH

ÇELTİKCİ

07

AFYON

UYH

24460

ÖZKAN

KARAPINAR

01

MERSİN

UYH

14994

MURAT EMİN

ÖZŞAKRAK

07

ANTALYA

UYH

22399

ABDULLAH  UĞUR

SARI

07

ANTALYA

UYH

19238

ALİ

ŞENCAN

06

ANKARA

UYH

21332

HİLMİ ALPER

ŞENKAL

34

İSTANBUL

UYH

22401

SEYFETTİN

ÜNAL

06

ANKARA

UYH

13303

MURAT

VEZNE

07

ANTALYA

UYH

18385

YAKUP

YILMAZ

07

ISPARTA

UYH

23178

MUSA

YILMAZ

16

BALIKESİR

UYH

17725

TURHAN

AKBAŞ

34

İSTANBUL

UYH

19069

EMİR FATİH

AKBULAT

16

BURSA

UYH

18026

BORA

ALADAĞ

16

BALIKESİR

UYH

21611

ÖMER

ASLANTEKİN

16

KÜTAHYA

UYH

22751

ZEKERİYA

BAKINTAŞ

16

ESKİŞEHİR

UYH

19155

MEHMET KAĞAN

BİNGÜL

16

BALIKESİR

UYH

18751

EMRE

BOLEL

16

KÜTAHYA

UYH

22759

GÖKMEN

CANLIDİNÇ

54

KOCAELİ

UYH

20159

LEVENT

ÇAKIR

16

BALIKESİR

UYH

23876

ZEYNUR

ÇAKIR

16

BURSA

UYH

22699

MEHMET FIRAT

DARCAN

 

 Bölge

 İl

 Klasman

 Lisans No

 Adı

 Soyadı

35

İZMİR

UYH

22175

SERKAN

ERBAYINDIR

16

BALIKESİR

UYH

21629

BİLAL

GÖLEN

16

YALOVA

UYH

23524

SERDAR

İLA

16

BALIKESİR

UYH

19877

HÜSEYIN

KOCADAĞLI

16

ÇANAKKALE

UYH

13821

MUSTAFA

KÖSEOĞLU

16

ESKİŞEHİR

UYH

22601

BARIŞ

ÖNAL

16

BALIKESİR

UYH

17753

ARDA

ÖZYILDIRIM

16

ESKİŞEHİR

UYH

19167

FATİH

PAZI

16

BURSA

UYH

20681

ÖZGÜR

SEZGİN

16

BURSA

UYH

19173

AZİZ

SONAT

16

ESKİŞEHİR

UYH

23223

NURETTİN

TAŞKESEN

16

BURSA

UYH

19183

EVREN

TUTKUN

16

ÇANAKKALE

UYH

23539

NAZIM

TÜZÜMET

06

ANKARA

UYH

19472

ÇAĞLAR MEHMET

ULUDAĞ

34

İSTANBUL

UYH

21924

ALPER

USLU

16

ÇANAKKALE

UYH

22768

ERMAN

YARDIMCI

54

KOCAELİ

UYH

24040

ALPARSLAN

YILMAZ

16

BALIKESİR

UYH

23682

ONUR

YOLDAŞ

06

ANKARA

UYH

16004

MEHMET SİNAN

AKGÜL

21

DİYARBAKIR

UYH

17998

MAHMUT

ARIK

21

DİYARBAKIR

UYH

21035

ŞABAN

AZİZOĞLU

21

MARDİN

UYH

26456

MEHMET MÜBAREK

BORA

21

MARDİN

UYH

18005

MUHAMMET

ÇEKİN

21

DİYARBAKIR

UYH

23161

ÖZCAN

ÇİÇEK

21

SİİRT

UYH

19431

ÇETİN

DEMİRHAN

21

DİYARBAKIR

UYH

25441

RECEP

EKİN

61

ARTVİN

UYH

17994

SUAT

FİDAN

21

DİYARBAKIR

UYH

14747

ENGİN

GÖKÇE

21

DİYARBAKIR

UYH

25004

MUHARREM

GÜZEL

21

DİYARBAKIR

UYH

23132

HÜSEYİN

HAN

65

VAN

UYH

19571

HALİL

KURT

21

DİYARBAKIR

UYH

24470

RAMAZAN

ONAT

21

DİYARBAKIR

UYH

17992

ÖMER

SEVİNÇ

21

DİYARBAKIR

UYH

17989

FELAT

TEKEŞ

21

MARDİN

UYH

21065

SELMAN

TİMUR

06

ANKARA

UYH

14755

EJDER

YAPICI

21

BİNGÖL

UYH

21196

SEZGİN

ALTUN

21

BİNGÖL

UYH

17978

ERSAN

ANŞİN

35

DENİZLİ

UYH

17314

ÖZMEN

ATALAY

06

KONYA

UYH

20458

TUNA

AYRAN

35

İZMİR

UYH

22115

GÖKMEN

BALTACI

34

İSTANBUL

UYH

22238

OĞUZ KAĞAN

ÇALIŞIR

35

DENİZLİ

UYH

16131

SERDAR

ÇİFTÇİ

25

ERZURUM

UYH

22502

ÜNAL

DOĞRU

34

İSTANBUL

UYH

21961

ABDURRAHMAN

DUMAN

25

ERZURUM

UYH

20911

ERHAN

GÜNDOĞDU

25

IĞDIR

UYH

18951

MEHMET CAMER

KARATAŞ

25

IĞDIR

UYH

22609

GENCEHAN

ŞAHNAR

54

KOCAELİ

UYH

19086

GÜNDOĞDU

YİĞİT

34

TEKİRDAĞ

UYH

23377

MEHMET ALİ

AKKOR

16

BALIKESİR

UYH

23899

EMRE

AKOVA

34

İSTANBUL

UYH

20397

ÜMİT

AMBAR

34

İSTANBUL

UYH

23268

TUNAY

ATEŞ

34

İSTANBUL

UYH

19532

YUSUF

BOZDOĞAN

34

İSTANBUL

UYH

22531

ÖNDER

ÇALIŞ

34

İSTANBUL

UYH

17074

GÜRCAN

ÇALIŞKAN

34

İSTANBUL

UYH

21255

ARMAĞAN

ÇEKİNMEZ

54

ZONGULDAK

UYH

23631

MUSTAFA

ÇEVİK

34

İSTANBUL

UYH

23279

MÜCAHİT

DEĞERMENCİ

34

TEKİRDAĞ

UYH

16114

M.TANER

DEMİR

34

İSTANBUL

UYH

20637

CANDAŞ

ELBİL

34

İSTANBUL

UYH

18742

ARDA

ERGENE

54

KOCAELİ

UYH

23518

MESUT

KÜK

34

İSTANBUL

UYH

19572

OKTAY

ÖNGE

34

KIRKLARELİ

UYH

23436

CAN

ÖZTEKİN

34

İSTANBUL

UYH

23216

GÖKÇEN

SEVEN

54

SAKARYA

UYH

21493

AHMET

ŞANSLI

34

İSTANBUL

UYH

20863

CÜNEYT

TANER

34

İSTANBUL

UYH

23226

SEGAH

TUNÇKOL

34

KIRKLARELİ

UYH

23437

BARIŞ

TURHAN

34

EDİRNE

UYH

21272

MEHMET

VARGÜN

34

İSTANBUL

UYH

23301

SELAHATTİN

VULAŞ

34

TEKİRDAĞ

UYH

20549

SERHAT

YALNIZ

34

İSTANBUL

UYH

16855

SÜLEYMAN

YAVAŞOĞLU

21

BATMAN

UYH

21262

ÇAĞLAR

YILDIZ

34

TEKİRDAĞ

UYH

23418

MURAT

YÜCEBAŞOĞLU

35

İZMİR

UYH

17595

EMRE

AJUN

35

AYDIN

UYH

22186

ULAŞ

AKSOY

 

Bölge

 İl

 Klasman

 Lisans No

 Adı

 Soyadı

35

MANİSA

UYH

17471

TOLGA

ATSAN

35

AYDIN

UYH

22202

ERCAN

AYDIN

35

AYDIN

UYH

22209

İBRAHİM

BEKLER

35

DENİZLİ

UYH

19972

OSMAN GÖKHAN

BİLİR

44

MALATYA

UYH

17306

MUSTAFA

CANKER

07

ANTALYA

UYH

17141

ÇAĞDAŞ

ÇALLIOĞLU

21

ŞANLIURFA

UYH

24048

İSMAİL

ÇELİK

35

İZMİR

UYH

18426

HÜSNÜ EMRE

ÇELİMLİ

35

İZMİR

UYH

18427

SEZGİN

ÇINAR

34

İSTANBUL

UYH

19140

DOĞUŞ

DARIK

35

İZMİR

UYH

25820

HÜSEYİN KIVANÇ

DURMAZ

35

MANİSA

UYH

18887

TUNAHAN

ERTEM

35

İZMİR

UYH

20104

SERCAN

ERTEMÇÖZ

35

İZMİR

UYH

18447

SERDAR

GEZGİN

35

İZMİR

UYH

25817

İSMAİL UĞUR

GÖÇMEN

35

DENİZLİ

UYH

18603

ERDEM

GÖKALP

35

DENİZLİ

UYH

18606

SERKAN

GÜLÇER

35

MANİSA

UYH

21778

CEMALETTİN

GÜNDOĞDULAR

35

İZMİR

UYH

22655

MUSTAFA

HAN

34

İSTANBUL

UYH

24524

OGÜN

KAMACI

35

UŞAK

UYH

22521

KORAY CAN

KARADEDELİ

35

MUĞLA

UYH

19094

ÖNDER

MANDAŞ

35

MANİSA

UYH

22225

SERDAR

MERSİNLİ

35

İZMİR

UYH

24779

UĞUR

ÖNAY

01

KİLİS

UYH

25150

MEHMET

ÖZTAN

35

İZMİR

UYH

22094

CAN

SAVAŞAN

07

ANTALYA

UYH

23763

HASAN HÜSEYİN

TETİK

35

MANİSA

UYH

21786

İBRAHİM ÇAĞLAR

UYARCAN

35

MUĞLA

UYH

16238

TANDOĞAN

UYSAL

35

MUĞLA

UYH

23026

AHMET

YAKARCA

35

MUĞLA

UYH

22618

YUSUF

YARATICI

35

İZMİR

UYH

20070

KORAY

YILDIZER

34

İSTANBUL

UYH

23311

FETTAH

YİĞİT

35

MANİSA

UYH

21776

CEM

YOLDAŞ

35

İZMİR

UYH

20057

FIRAT

ZENGİN

38

KAYSERİ

UYH

23102

SUHA

ADIYAMAN

38

KAYSERİ

UYH

19107

FAHRİ

AKSOY

01

GAZİANTEP

UYH

22925

ZİYA

AKSOY

38

AKSARAY

UYH

19754

EMRAH

ALTINSOY

34

İSTANBUL

UYH

23264

UFUK

ALTUNBAŞ

38

KAYSERİ

UYH

19124

MUSTAFA

ARIÖZ

06

ANKARA

UYH

18011

SEZAİ

ARSLAN

35

İZMİR

UYH

23761

HALİL İBRAHİM

ATABAY

35

İZMİR

UYH

23045

F.BUĞRA

BAYGUŞ

16

BURSA

UYH

18542

RÜŞTÜ

BAYKAL

07

AFYON

UYH

19368

CELİL

DOĞRUYOL

38

KAYSERİ

UYH

21100

H. MEHMET

EKMEKYERMEZ

35

İZMİR

UYH

23724

UĞUR

ERDOĞAN

38

SİVAS

UYH

16698

EGEMEN

EREN

38

NİĞDE

UYH

21863

ESER

ETİ

38

KAYSERİ

UYH

23101

ALİ

ETLİKCİ

07

ANTALYA

UYH

21432

MURAT ERGİN

GÖZÜTOK

54

KOCAELİ

UYH

21536

RAHMAN

KALYONCU

38

SİVAS

UYH

24277

ALİ MURAT

KAYA

38

KAYSERİ

UYH

17377

MEHMET

KÜÇÜK

06

ANKARA

UYH

18692

SONER

MARAŞ

38

KAYSERİ

UYH

19116

HÜSEYİN

OTYAKMAZ

38

KAYSERİ

UYH

24327

KASIM

OYARÇİN

38

KAYSERİ

UYH

24941

RESUL

ÖZDEMİR

38

YOZGAT

UYH

19114

HİCABİ

PÜR

38

KAYSERİ

UYH

23108

MUSTAFA

SAVRANLAR

16

YALOVA

UYH

21116

SERHAT

TEKGÖZ

38

NEVŞEHİR

UYH

18198

MUAMMER

UÇAR

38

NİĞDE

UYH

16228

ÖZER

VELİOĞLU

06

ANKARA

UYH

23870

CAN

YAMAÇ

38

KIRŞEHİR

UYH

15634

ÖZKAN

YAŞASIN

54

KOCAELİ

UYH

20484

BAHADIR

YILDIRIM

01

KAHRAMANMARAŞ

UYH

19018

SELAHATTİN

ABACI

34

İSTANBUL

UYH

21954

İBRAHİM

AKAR

21

ŞANLIURFA

UYH

15851

MEHMET UĞUR

ALPTEKİN

21

ŞANLIURFA

UYH

24838

SÜLEYMAN

ASLAN

44

MALATYA

UYH

24089

İLKER

AYTEN

34

İSTANBUL

UYH

23341

ALİ

BALSATAR

16

ÇANAKKALE

UYH

16282

BARIŞ

BAYDEMİR

44

ELAZIĞ

UYH

21135

MEHMET BURAK

DEMİR

01

KAHRAMANMARAŞ

UYH

16485

FATIH

ESKALEN

44

ADIYAMAN

UYH

17121

İSMET

GÜLBAĞLAR

16

BİLECİK

UYH

14329

FATİH

GÜNDOĞDU

21

ŞANLIURFA

UYH

21502

M.MİTHAT

LEVENT

 

 

Bölge

 İl

 Klasman

 Lisans No

 Adı

 Soyadı

01

KAHRAMANMARAŞ

UYH

20958

KÜRŞAD

REYHANLIOĞLU

25

ERZİNCAN

UYH

21082

AYDIN

ŞENGÜL

44

ADIYAMAN

UYH

16718

NEVZAT

TEKER

16

BURSA

UYH

16757

İHSAN

TOPSAKAL

34

İSTANBUL

UYH

16769

MEHMET

YILDIRIM

44

MALATYA

UYH

21547

ATA

YILDIRIM

44

TUNCELİ

UYH

20713

DÜZGÜN MURAT

ZİNCİDİ

54

SAKARYA

UYH

19797

MUSTAFA

ALDEMİR

54

SAKARYA

UYH

22800

AHMET

ALEMDAR

06

ANKARA

UYH

22345

MUSTAFA

ÇAVUŞ

35

İZMİR

UYH

23750

EMİR ERAY

EYİSOY

54

BOLU

UYH

18253

LEVENT

GÖRÜN

54

SAKARYA

UYH

24362

SUAT

GÜZ

54

KOCAELİ

UYH

20320

MURAT

KURT

54

SAKARYA

UYH

20745

OĞUZHAN

ŞENLER

16

BURSA

UYH

20673

DEMİRCAN

ŞERBETÇİ

54

SAKARYA

UYH

20746

MURAT

TAŞÇIKAR

54

SAKARYA

UYH

19810

KAMİL

TURAN

54

SAKARYA

UYH

24357

MÜKREMİN

UZER

54

KOCAELİ

UYH

24032

ERHAN

YALTA

55

SAMSUN

UYH

24988

TUĞRUL

AKKOYUN

06

ANKARA

UYH

22594

ERDEM

AYARÖZ

06

KIRIKKALE

UYH

17530

EVREN

ÇAĞLAR

55

SAMSUN

UYH

20272

SAMET

ÇİÇEK

16

BALIKESİR

UYH

21647

MUTLU

ÇİĞDEM

55

ÇORUM

UYH

16781

ÖZCAN

GENEL

07

ANTALYA

UYH

22371

GÜRHAN

KARAMELEK

35

MANİSA

UYH

16833

MUZAFFER

KAŞIKÇI

55

SAMSUN

UYH

24129

İHSAN

KIRBIYIK

55

ORDU

UYH

22336

AYKUT

ONAR

55

ÇORUM

UYH

20363

GÖKHAN

YUMLU

61

TRABZON

UYH

19917

SONER

AKGÜN

55

ORDU

UYH

21581

CEMAL

ALPAY

55

ORDU

UYH

18314

TOLGA

BAKAL

61

TRABZON

UYH

22857

UĞUR

BAŞ

34

İSTANBUL

UYH

19922

ERTAN

BAŞDAĞ

61

TRABZON

UYH

17873

YILMAZ

BAŞKAN

34

İSTANBUL

UYH

18543

SEDAT

BAYRAK

61

GİRESUN

UYH

19757

AHMET UĞUR

BİLGİN

61

TRABZON

UYH

25299

BURAK

CANSIZ

55

ORDU

UYH

15471

METİN

CEBECİ

35

MUĞLA

UYH

24734

VOLKAN

CİNDEMİR

34

İSTANBUL

UYH

21913

TUNCAY

ÇALIKOĞLU

61

TRABZON

UYH

19929

SERKAN

ÇINAR

21

DİYARBAKIR

UYH

20907

AHMET

ÇİFCİ

34

İSTANBUL

UYH

18549

SALİM

DURAN

55

ORDU

UYH

21585

ALPER

GÜRSOY

06

ANKARA

UYH

21220

HİLMİ GÖKTÜRK

İMAMOĞLU

61

TRABZON

UYH

19941

ŞENER

İNAN

34

İSTANBUL

UYH

20162

ŞABAN

KAMBUR

06

ANKARA

UYH

17889

OSMAN

KARAKAŞ

06

ANKARA

UYH

17903

AYDIN

KARSAVURAN

61

RİZE

UYH

16307

FETHİ

KAYIŞ

54

ZONGULDAK

UYH

23926

EMİR

KILIÇARSLAN

35

MANİSA

UYH

18070

ERDİNÇ

KIRICI

34

İSTANBUL

UYH

22858

MEHMET SALİH

MAZLUM

61

TRABZON

UYH

22862

TURGAY EMRE

MEMİŞOĞLU

61

TRABZON

UYH

22875

ABDULLAH BORA

ÖZKARA

34

İSTANBUL

UYH

19589

SALİM

ŞANLIER

61

TRABZON

UYH

24124

MURAT

ŞENER

06

ANKARA

UYH

18202

MURAT

ŞENER

55

ORDU

UYH

17843

MEHMET

ŞENGÜL

54

ZONGULDAK

UYH

26217

İSMAİL TAYGUN

TASALI

34

İSTANBUL

UYH

24669

HABİP

TİRYAKİ

55

SAMSUN

UYH

22002

BÜLENT

ULUDOĞAN

61

GİRESUN

UYH

17330

SEDAT

YAVANOĞLU

34

İSTANBUL

UYH

21972

GÜRSEL

YELKENCİ

06

ANKARA

UYH

19465

ÖNDER

YILMAZ

61

TRABZON

UYH

22878

KEREM

YÜKÜNÇ

06

KONYA

UYH

18705

BARIŞ

BAKIRCIOĞLU

01

MERSİN

UYH

15239

MEHMET

CEVRİN

34

İSTANBUL

UYH

15237

SEDAT

ETİK

01

GAZİANTEP

UYH

18708

ONUR

İÇYER

35

İZMİR

UYH

22180

TAMER

OKULDAŞ

65

BİTLİS

UYH

18709

MURAT

ÖZTÜRK

65

MUŞ

UYH

22297

TEKİN

ŞEKER

34

İSTANBUL

UYH

21949

YUNUS

TAŞKIN

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler