TFFHGD

Üyelerimizin Dikkatine

Şubelerden Haberler

Üyelerimizin Dikkatine

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,
Öncelikle bu vesile ile tüm üyelerimize sevgi ve saygılarımı  sunarak  yazıma başlamak istiyorum.İki aydır Sabırla dernek katkı payını ödemeyen veya biriktiren Arkadaşlarımın hesaplarına müsabaka ücretleri yattığı halde yapmaları gereken ödemelerini yapmadıklarını üzüntü içerisinde görüyorum .Bu durum ister istemez üyelerimiz arasında sıkıntı doğmasına neden olmaktadır . Katkı payını düzenli olarak ödeyen üyelerimiz haklı olarak şahsıma müracaatla bu durum hakkında kızgınlıklarını dile getirmektedirler.Derneğimizin siz saygıdeğer üyelerimize hizmet sunumunda tek gelir kaynağı olan katkı paylarının ödenmemesi veya geç ödenmesi Derneğimizin faaliyetlerinide olumsuz olarak etkilemektedir .Bir çok Şube Başkanı ile yaptığım görüşmede üyelerden hiç bir dernek katkı Payı ödenmesi konusunda sıkıntı yaşamadıklarını söylediklerinde üzüntüm dahada artmaktadır.Sonuç olarak eğitim seviyesi üst düzeyde olduğumuz bir sivil toplum örgütü olarak siz değerli üyelerimizle tek tek görüşüp sizleri rahatsız etmek istemiyorum ben başkanınız olarak  sorumluluk bilincine sahip bu Topluluğun sorumluluk bilinci ile en kısa sürede bu ödemelerini yapmalarını bekliyorum (Vize yenileme Dönemi’ne kadar herkesin borcunu kapatmalarını)
Bu vesile ile tekrar hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum .
Muhammet ÇAĞ
TFFHGD Bursa Şb Başkanı
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Metin Gündüzler in Acı Günü

           Genel Merkez çalışanlarından Metin Gündüzler in babası Mehmet Gündüzler son yolculuğuna uğurlandı.

           Uzun süredir hastalıkla mücadele veren, cumartesi gece acilen hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan 86.yaşındaki Mehmet Gündüzler hayatını kaybetti. Bugün 17 Nisan 2017 tarihinde öğlen namazına müteakiben cenazesi Eskişehir Asri mezarlığına defnedilecektir.

           Merhuma Allah tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

M.Kamil Abitoğlu Annesini kaybetti..

Süper Lig eski hakemlerinden (Süper lig Gözlemcisi) Sn. Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi, Antalya'nın Alanya ilçesinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Alanya daki yaşadığı evinde bir hafta önce beyin kanaması geçiren Süper Lig eski hakemlerinden Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi 76 yaşındaki Şanize Abitoğlu , Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada tedaviye alınan ve 7 gündür yoğun bakımda tedavisi süren Şanize Abitoğlu, bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Abitoğlu'nun cenazesinin, hastane morgundan alınarak öğle namazını müteakip Sugözü Camisi'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Sugözü Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.

Merhumeye Allah’tan rahmet, Abitoğlu ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz..

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler