TFFHGD

Tffhgd Muş Şubesi 2016-2017 Futbol Sezonu Açılışını Yaptı..!!

Şubelerden Haberler

Tffhgd Muş Şubesi 2016-2017 Futbol Sezonu Açılışını Yaptı..!!

TFFHGD MUŞ ŞUBESİ 2016-2017 SEZONUNA MERHABA DEDİ..

Açılışa Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve 14.Bölge Sorumlusu Yılmaz BUTUR, ASKF Başkan Vekili Mehmet ÇAVUŞ, Futbol İl Temsilcisi Aytaç ORAK, Bçlge Eğitimcisi ve Ulusal Gözlemci Ayhan GÖKSUN, Dernek Başkanı Ferzende EMRE, İl hakem Kurulu Başkanı Ümit YILDIRAK, Klasman Hakem ve Gözlemcileri, İl Hakemi ve İl Gözlemcileri katıldı

Açılış konuşmasını Dernek Şube Başkanı Ferzende EMRE yaptı. Konuşmasına TFFHGD Genel Merkez Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman ARICI, Genel sekreter Sayın Osman AVCI ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Selamlarını ve 2016-2017 Sezonu için Başarı Dileklerini Muş Hakem camiasına iletti.

TFFHGD Muş Şube Başkanı Ferzende EMRE Birlik beraberlik mesajları vererek biz dernek olarak bugüne kadar hep üyelerimizin yanında olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.

 EMRE Muş Hakemliğinin daha iyi yerlere gelmesi için İHK ile beraber Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım durmadan özverili bir şekilde çalışıyoruz ve bunda sonrada çalışacağımızda hiçbir şüpheniz olmasın, Tüm Hakem ve Gözlemcilere her sene yaptığımız gibi bu senede Adidas takım eşofman dağıttık imkanlarımız ölçüsünde camiaya bir şeyler yapmaya çalışıyoruz arkamızda hiçbir sponsor olmamasına rağmen her yıl bunu gerçekleştirmekteyiz,

Dernek yönetimi olarak yaptığımız çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan maddi manevi desteklerini esirgemeyen Başta TFFHGD Genel Başkanımız Sayın Dr. Abdurrahman ARICI başta olmak üzere genel merkez yönetim kurulu üyelerine, genel merkez çalışanlarına ve derneğimizin çok kıymetli üyeleri olan Hakem ve Gözlemci kardeşlerime bizlere göstermiş oldukları nezaket ve duyarlılıktan dolayı şükranlarımı sunarım. 

Bu gün bizleri yalnız bırakmayarak aramızda bulunan Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Yılmaz BUTUR beye ve tüm misafirlere bize göstermiş oldukları yakınlık ve içtenlikten dolayı Teşekkür ediyor, 2016-2017 futbol sezonunun ilimize ve Türk hakemliğine başarılar getirmesini   temenni  ediyorum dedi.

 İl Hakem Kurulu Başkanı Ümit YILDIRAK İlimizde görev yapan Hakem ve Gözlemcilerimizin daha iyi bir ortamda daha iyi yerlere gelmeleri için elimizden geldiğince ben ve kurul arkadaşlarım çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu yılki sezon açılışımızda aramızda olan bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunarım dedi. 

Sırasıyla Bölge Eğitimcisi Ayhan Göksun, ASKF Başkan Vekili Mehmet Çavuş, Futbol İl Temsilcisi Aytaç KOYUNCU ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz BUTUR birer konuşma yaparak Ülkemize ve Muş Hakem Camiasına 2016-2017 futbol sezonunda başarı dileklerini sundular. 

Yapılan konuşmalardan sonra Dernek tarafından tüm katılımcılara tatlı ve içecek ikramında bulunuldu.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Metin Gündüzler in Acı Günü

           Genel Merkez çalışanlarından Metin Gündüzler in babası Mehmet Gündüzler son yolculuğuna uğurlandı.

           Uzun süredir hastalıkla mücadele veren, cumartesi gece acilen hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan 86.yaşındaki Mehmet Gündüzler hayatını kaybetti. Bugün 17 Nisan 2017 tarihinde öğlen namazına müteakiben cenazesi Eskişehir Asri mezarlığına defnedilecektir.

           Merhuma Allah tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

M.Kamil Abitoğlu Annesini kaybetti..

Süper Lig eski hakemlerinden (Süper lig Gözlemcisi) Sn. Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi, Antalya'nın Alanya ilçesinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Alanya daki yaşadığı evinde bir hafta önce beyin kanaması geçiren Süper Lig eski hakemlerinden Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi 76 yaşındaki Şanize Abitoğlu , Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada tedaviye alınan ve 7 gündür yoğun bakımda tedavisi süren Şanize Abitoğlu, bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Abitoğlu'nun cenazesinin, hastane morgundan alınarak öğle namazını müteakip Sugözü Camisi'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Sugözü Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.

Merhumeye Allah’tan rahmet, Abitoğlu ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz..

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler