TFFHGD

Tffhgd Muş Şubesi 2016-2017 Futbol Sezonu Açılışını Yaptı..!!

Şubelerden Haberler

Tffhgd Muş Şubesi 2016-2017 Futbol Sezonu Açılışını Yaptı..!!

TFFHGD MUŞ ŞUBESİ 2016-2017 SEZONUNA MERHABA DEDİ..

Açılışa Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve 14.Bölge Sorumlusu Yılmaz BUTUR, ASKF Başkan Vekili Mehmet ÇAVUŞ, Futbol İl Temsilcisi Aytaç ORAK, Bçlge Eğitimcisi ve Ulusal Gözlemci Ayhan GÖKSUN, Dernek Başkanı Ferzende EMRE, İl hakem Kurulu Başkanı Ümit YILDIRAK, Klasman Hakem ve Gözlemcileri, İl Hakemi ve İl Gözlemcileri katıldı

Açılış konuşmasını Dernek Şube Başkanı Ferzende EMRE yaptı. Konuşmasına TFFHGD Genel Merkez Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman ARICI, Genel sekreter Sayın Osman AVCI ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Selamlarını ve 2016-2017 Sezonu için Başarı Dileklerini Muş Hakem camiasına iletti.

TFFHGD Muş Şube Başkanı Ferzende EMRE Birlik beraberlik mesajları vererek biz dernek olarak bugüne kadar hep üyelerimizin yanında olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.

 EMRE Muş Hakemliğinin daha iyi yerlere gelmesi için İHK ile beraber Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım durmadan özverili bir şekilde çalışıyoruz ve bunda sonrada çalışacağımızda hiçbir şüpheniz olmasın, Tüm Hakem ve Gözlemcilere her sene yaptığımız gibi bu senede Adidas takım eşofman dağıttık imkanlarımız ölçüsünde camiaya bir şeyler yapmaya çalışıyoruz arkamızda hiçbir sponsor olmamasına rağmen her yıl bunu gerçekleştirmekteyiz,

Dernek yönetimi olarak yaptığımız çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan maddi manevi desteklerini esirgemeyen Başta TFFHGD Genel Başkanımız Sayın Dr. Abdurrahman ARICI başta olmak üzere genel merkez yönetim kurulu üyelerine, genel merkez çalışanlarına ve derneğimizin çok kıymetli üyeleri olan Hakem ve Gözlemci kardeşlerime bizlere göstermiş oldukları nezaket ve duyarlılıktan dolayı şükranlarımı sunarım. 

Bu gün bizleri yalnız bırakmayarak aramızda bulunan Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Yılmaz BUTUR beye ve tüm misafirlere bize göstermiş oldukları yakınlık ve içtenlikten dolayı Teşekkür ediyor, 2016-2017 futbol sezonunun ilimize ve Türk hakemliğine başarılar getirmesini   temenni  ediyorum dedi.

 İl Hakem Kurulu Başkanı Ümit YILDIRAK İlimizde görev yapan Hakem ve Gözlemcilerimizin daha iyi bir ortamda daha iyi yerlere gelmeleri için elimizden geldiğince ben ve kurul arkadaşlarım çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu yılki sezon açılışımızda aramızda olan bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunarım dedi. 

Sırasıyla Bölge Eğitimcisi Ayhan Göksun, ASKF Başkan Vekili Mehmet Çavuş, Futbol İl Temsilcisi Aytaç KOYUNCU ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz BUTUR birer konuşma yaparak Ülkemize ve Muş Hakem Camiasına 2016-2017 futbol sezonunda başarı dileklerini sundular. 

Yapılan konuşmalardan sonra Dernek tarafından tüm katılımcılara tatlı ve içecek ikramında bulunuldu.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Afyon Şubemiz Üyelerini İftar Yemeğinde Buluşturdu..!!!

20.05.2018 günü Afyon Şubemiz tüm üyelerine ve misafir olarak davet ettiği TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI ve eşi Kadriye ARICI, Eski milletvekili Dr. Mahmut KOÇAK’ın da katılımıyla iftar yemeği vermiştir..

Yemekte açılış konuşmasını TFFHGD Afyon Şube Başkanımız Mehmet AYDIN yapmıştır.

İftar yemeğinde bir araya gelen üyelerimiz, mübarek ramazanın bereket ve mutluluğunu paylaşmıştır.

DEVAMI

2.Bölge Futbol Turnuvasını BURSA Kazandı..!!!

8. Geleneksel 2.Bölge Futbol Turnuvasına bu sene ev sahipliğini Bursa İli yaptı.

  

Turnuvaya Balıkesir, Bilecik, Eskişehir, Yalova Edirne ve Kütahya illeri katıldı.

Final müsabakasında Eskişehir ve Bursa 3 - 3 beraber biten maçın ardından seri penaltılar sonucu Bursa İli kazandı.

  

12.05.2018 Cumartesi akşamı ise Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI, Spor ve Siyaset ve Bürokrasiden katılımcılarla ve Bursa hakem camiası toplam 450 kişi yemekte buluştu ve kokart töreni gerçekleşti.

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler