TFFHGD

Tffhgd Malatya Şubesinin Eğitim Seminerinde Duygusal Anlar Yaşandı..!!

Şubelerden Haberler

Tffhgd Malatya Şubesinin Eğitim Seminerinde Duygusal Anlar Yaşandı..!!

                         Malatya’da hakem ve gözlemcilere eğitim semineri verildi. Seminere, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 8. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Ömer Karaca da katıldı.

                        Burak Karaca Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim seminerinde konuşan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Malatya Şube Başkanı Ramazan Kabak, Malatya hakemliğinin iyi bir noktaya doğru ilerlediğini, bu anlamda eğitimlerin büyük önem taşıdığını ifade etti.

                          Kabak, Malatya’da yaklaşık 10 yıl hakemlik yapan ve geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden hakem Burak Karaca’nın ismini yaşatmak adına eğitim salonun ismini Burak Karaca Eğitim Salonu yaptıklarını da sözlerine ekledi.

                         MHK 8. Bölge Eski Sorumlusu,  TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Zafer Demir ise, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Malatya Şube Başkanı Ramazan Kabak ve yönetim kurulu üyelerine eğitim salonuna merhum Burak Karaca’nın ismini verdikleri için teşekkür etti.

                         Gerek resmi olarak gerekse de gayri resmi olarak Malatya hakemliğini, Malatya spor camiasının emrindeyiz. Hem dernek yönetimi hem bölgesel kurulla hem de hakem kuruluna katkıda bulunabileceğimiz, hakem arkadaşlara yardımcı olabileceğimiz zaman ben hazırım” ifadelerini kullandı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 8. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Ömer Karaca da, eğitim salonuna rahmetli oğlunun isminin verilmesinden dolayı TFFHGD Malatya Şubesine teşekkür etti.

                     Duygulu anlar yaşayan Karaca, “Burada konuşmak benim için kolay değil. Bir evladımı kaybettim, çok şükür yüzlerce evladımız karşımda duruyor. Hepiniz benim evladımsınız. Bu yönden de kendimi şanslı hissediyorum. İnanıyorum ki derneğimizin göstermiş olduğu bu incelik sizlerin sayesinde daha da çok ileriye gidecek. Bu acıyı hep birlikte paylaşmak istiyorum. Bunu da yaşadığımız süreçte sizler hep yanımızda oldunuz” diye konuştu.

                    Karaca, bazen insanların isminin kağıt üzerinde olmasının çok önemli olmadığını kaydederek, şunları söyledi: “Yine birlikteyiz, beraberiz, beraber çalışacağız. Zafer hocamızın tecrübelerinden de faydalanacağız. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Metin Gündüzler in Acı Günü

           Genel Merkez çalışanlarından Metin Gündüzler in babası Mehmet Gündüzler son yolculuğuna uğurlandı.

           Uzun süredir hastalıkla mücadele veren, cumartesi gece acilen hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan 86.yaşındaki Mehmet Gündüzler hayatını kaybetti. Bugün 17 Nisan 2017 tarihinde öğlen namazına müteakiben cenazesi Eskişehir Asri mezarlığına defnedilecektir.

           Merhuma Allah tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

M.Kamil Abitoğlu Annesini kaybetti..

Süper Lig eski hakemlerinden (Süper lig Gözlemcisi) Sn. Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi, Antalya'nın Alanya ilçesinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Alanya daki yaşadığı evinde bir hafta önce beyin kanaması geçiren Süper Lig eski hakemlerinden Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi 76 yaşındaki Şanize Abitoğlu , Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada tedaviye alınan ve 7 gündür yoğun bakımda tedavisi süren Şanize Abitoğlu, bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Abitoğlu'nun cenazesinin, hastane morgundan alınarak öğle namazını müteakip Sugözü Camisi'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Sugözü Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.

Merhumeye Allah’tan rahmet, Abitoğlu ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz..

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler