TFFHGD

Tffhgd Malatya Şubesinin Eğitim Seminerinde Duygusal Anlar Yaşandı..!!

Şubelerden Haberler

Tffhgd Malatya Şubesinin Eğitim Seminerinde Duygusal Anlar Yaşandı..!!

                         Malatya’da hakem ve gözlemcilere eğitim semineri verildi. Seminere, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 8. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Ömer Karaca da katıldı.

                        Burak Karaca Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim seminerinde konuşan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Malatya Şube Başkanı Ramazan Kabak, Malatya hakemliğinin iyi bir noktaya doğru ilerlediğini, bu anlamda eğitimlerin büyük önem taşıdığını ifade etti.

                          Kabak, Malatya’da yaklaşık 10 yıl hakemlik yapan ve geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden hakem Burak Karaca’nın ismini yaşatmak adına eğitim salonun ismini Burak Karaca Eğitim Salonu yaptıklarını da sözlerine ekledi.

                         MHK 8. Bölge Eski Sorumlusu,  TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Zafer Demir ise, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Malatya Şube Başkanı Ramazan Kabak ve yönetim kurulu üyelerine eğitim salonuna merhum Burak Karaca’nın ismini verdikleri için teşekkür etti.

                         Gerek resmi olarak gerekse de gayri resmi olarak Malatya hakemliğini, Malatya spor camiasının emrindeyiz. Hem dernek yönetimi hem bölgesel kurulla hem de hakem kuruluna katkıda bulunabileceğimiz, hakem arkadaşlara yardımcı olabileceğimiz zaman ben hazırım” ifadelerini kullandı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 8. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Ömer Karaca da, eğitim salonuna rahmetli oğlunun isminin verilmesinden dolayı TFFHGD Malatya Şubesine teşekkür etti.

                     Duygulu anlar yaşayan Karaca, “Burada konuşmak benim için kolay değil. Bir evladımı kaybettim, çok şükür yüzlerce evladımız karşımda duruyor. Hepiniz benim evladımsınız. Bu yönden de kendimi şanslı hissediyorum. İnanıyorum ki derneğimizin göstermiş olduğu bu incelik sizlerin sayesinde daha da çok ileriye gidecek. Bu acıyı hep birlikte paylaşmak istiyorum. Bunu da yaşadığımız süreçte sizler hep yanımızda oldunuz” diye konuştu.

                    Karaca, bazen insanların isminin kağıt üzerinde olmasının çok önemli olmadığını kaydederek, şunları söyledi: “Yine birlikteyiz, beraberiz, beraber çalışacağız. Zafer hocamızın tecrübelerinden de faydalanacağız. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Afyon Şubemiz Üyelerini İftar Yemeğinde Buluşturdu..!!!

20.05.2018 günü Afyon Şubemiz tüm üyelerine ve misafir olarak davet ettiği TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI ve eşi Kadriye ARICI, Eski milletvekili Dr. Mahmut KOÇAK’ın da katılımıyla iftar yemeği vermiştir..

Yemekte açılış konuşmasını TFFHGD Afyon Şube Başkanımız Mehmet AYDIN yapmıştır.

İftar yemeğinde bir araya gelen üyelerimiz, mübarek ramazanın bereket ve mutluluğunu paylaşmıştır.

DEVAMI

2.Bölge Futbol Turnuvasını BURSA Kazandı..!!!

8. Geleneksel 2.Bölge Futbol Turnuvasına bu sene ev sahipliğini Bursa İli yaptı.

  

Turnuvaya Balıkesir, Bilecik, Eskişehir, Yalova Edirne ve Kütahya illeri katıldı.

Final müsabakasında Eskişehir ve Bursa 3 - 3 beraber biten maçın ardından seri penaltılar sonucu Bursa İli kazandı.

  

12.05.2018 Cumartesi akşamı ise Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI, Spor ve Siyaset ve Bürokrasiden katılımcılarla ve Bursa hakem camiası toplam 450 kişi yemekte buluştu ve kokart töreni gerçekleşti.

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler