TFFHGD

Tffhgd Malatya Şubesinin Eğitim Seminerinde Duygusal Anlar Yaşandı..!!

Şubelerden Haberler

Tffhgd Malatya Şubesinin Eğitim Seminerinde Duygusal Anlar Yaşandı..!!

                         Malatya’da hakem ve gözlemcilere eğitim semineri verildi. Seminere, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 8. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Ömer Karaca da katıldı.

                        Burak Karaca Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim seminerinde konuşan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Malatya Şube Başkanı Ramazan Kabak, Malatya hakemliğinin iyi bir noktaya doğru ilerlediğini, bu anlamda eğitimlerin büyük önem taşıdığını ifade etti.

                          Kabak, Malatya’da yaklaşık 10 yıl hakemlik yapan ve geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden hakem Burak Karaca’nın ismini yaşatmak adına eğitim salonun ismini Burak Karaca Eğitim Salonu yaptıklarını da sözlerine ekledi.

                         MHK 8. Bölge Eski Sorumlusu,  TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Zafer Demir ise, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Malatya Şube Başkanı Ramazan Kabak ve yönetim kurulu üyelerine eğitim salonuna merhum Burak Karaca’nın ismini verdikleri için teşekkür etti.

                         Gerek resmi olarak gerekse de gayri resmi olarak Malatya hakemliğini, Malatya spor camiasının emrindeyiz. Hem dernek yönetimi hem bölgesel kurulla hem de hakem kuruluna katkıda bulunabileceğimiz, hakem arkadaşlara yardımcı olabileceğimiz zaman ben hazırım” ifadelerini kullandı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 8. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Ömer Karaca da, eğitim salonuna rahmetli oğlunun isminin verilmesinden dolayı TFFHGD Malatya Şubesine teşekkür etti.

                     Duygulu anlar yaşayan Karaca, “Burada konuşmak benim için kolay değil. Bir evladımı kaybettim, çok şükür yüzlerce evladımız karşımda duruyor. Hepiniz benim evladımsınız. Bu yönden de kendimi şanslı hissediyorum. İnanıyorum ki derneğimizin göstermiş olduğu bu incelik sizlerin sayesinde daha da çok ileriye gidecek. Bu acıyı hep birlikte paylaşmak istiyorum. Bunu da yaşadığımız süreçte sizler hep yanımızda oldunuz” diye konuştu.

                    Karaca, bazen insanların isminin kağıt üzerinde olmasının çok önemli olmadığını kaydederek, şunları söyledi: “Yine birlikteyiz, beraberiz, beraber çalışacağız. Zafer hocamızın tecrübelerinden de faydalanacağız. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Fikret Şenyiğitin Eşi Vefat Etti

 Eski Milli hakem ve eski Kütahya İHK Başkanı,TFFHGD Kütahya Şubesi Kurucu Başkanı,TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu eski Üyesi Sayın Fikret Şenyiğit’in değerli eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (01.10.2017) ikindi namazına müteakiben Kütahya Moymul Çarşı Camiinde kılınacak namazın ardından Moymul Asri Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet ; ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fikret Şenyiğit Tel : 0 535 357 71 05

TFFHGD YÖNETİM KURULU 

DEVAMI

Ordu Şubemizden Hazırlık Kampı

  TFFHGD Ordu Şubesi ve İl Hakem Kurulu olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi Yunus Emre Kuruluş ve Gençlik Kampında 93 hakemimizin katılımıyla sezon öncesi "Ordu İli futbol hakemleri Akın Batu hazırlık ve eğitim kampı" gerçekleştirdi.

  3 gün süren kampta çeşitli spor aktivitelerinin yanında gözlemcilerimizin de katılımıyla sezonun ilk Epak eğitimi, değişen oyun kuralları ve talimatlar ile ilkyardım ve sporcu sağlığı konularında görüntülü ve uygulamalı eğitimler verilmiştir. Gerçekleştirilen kamp organizasyonunu, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Mustafa Genç, ASKF Başkanı Mustafa Kılıç, ASKF Genel Sekreteri Metin Kır, Tüfad Başkanı Turgut Kır ve Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma ziyaret etmiştir.

TFFHGD Ordu Şube Başkanı Barış Şensoy yaptığı açıklamada ‘’ Her zamanki gibi birlik, beraberlik ve kaynaşmanın ön planda tutulduğu organizasyonda camiamıza bu imkanı sağlayan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz'a Dernek-İHK ve Hakemlerimiz adına teşükkür ediyorum. Son 2-3 yılda uzun süredir yapılmayan hatta ilkleri yaşattığımız Ordu da bundan sonrada farklı ve sıradışı organizasyonların devamı gelecektir’’ dedi.


DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler