TFFHGD

Tffhgd Çorum Şubesi 2016-2017 Sezon Açılışını yaptı..!!

Şubelerden Haberler

Tffhgd Çorum Şubesi 2016-2017 Sezon Açılışını yaptı..!!

Sezon Açılışında Çorum Futbol Ailesi Bir Araya Geldi…

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çorum Şubesi olarak 2016-2017 Futbol Sezonu resmi antrenman başlangıcı ve Futbol Taban Birlikleri, Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimizin aileleri ile birlikte Hakem Gecesi ve Kokart Töreni'ni geçtiğimiz gün Bambu Mangal'da gerçekleştirdik.
Perşembe akşamı Çorum Belediye Başkan Yardımcısı ve Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül'ün de katılımıyla resmi antrenmanları Futbol Taban Birlikleri ile birlikte start verdik. 
Açılışta açıklamalarda bulunan Zeki Gül; 'Hakemliğin zor bir iş olduğunu ve en önemli tarafının ise adil olunması gerektiğini belirterek, Verilen bir karar bir tarafı sevindirirken bir tarafı üzüyor. Böylesine kritik bir görev yapan hakemlerimizin adil olması çok önemli. Çorum hakemliğine hizmet veren herkese çok teşekkür ediyorum ve yeni sezonda kazasız, belasız başarılı bir sezon geçirmelerini diliyorum' dedi.
Cuma akşamı ise “Hakem Gecesi ve Kokart Töreni” düzenlendi.
Bambu Mangal'da düzenlenen geceye AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, TOKİ Daire Başkanı hemşehrimiz Ayhan Karaca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sefer Kurtaran, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan, Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürü Nadir Solak, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çorum Şube Başkanı Mustafa Alagöz ve dernek yönetim kurulu üyeleri, İl Hakem Kurulu Başkanı Recai Kuzey, kurul üyeleri, futbol hakemleri ve gözlemcileri ile aileleri katıldı.
Programın açış konuşmasını Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çorum Şube Başkanı Mustafa Alagöz yaptı. Alagöz; dernek yönetimi olarak camialarına hizmetin en iyisini vermeye çalıştıklarını ifade etti. Hedeflerinin Çorum hakemliğini üst seviyelere çıkarmak olduğunu belirten Alagöz, ‘İl Hakem Komitesi ve Dernek olarak çıtayı dahada yukarılara çekmek. Şu anda B klasmanda olan Celal Bayraklı kardeşimizi daha üst seviyelere çıkarmak ve Süper Lig’de görev yapması için elimizden gelen desteği vereceğiz’ dedi.
İl Hakem Komitesi Başkanı Recai Kuzey’de hakem ve spor camiasını böyle bir gecede bir araya getiren Dernek Başkanı Mustafa Alagöz ve yönetimine teşekkür etti. Kuzey, Çorum hakemliğini aldıkları noktadan iyi bir yere getirdiklerini amaçlarının bunu dahada yukarı çıkarmak olduğunu belirterek yeni sezonda tüm spor camiasına ve hakemlere başarılar dileğinde bulundu.
Daha sonra konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer de, kendisininde içinde bulunduğu futbol hakemlerinin bu gecesinde olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hakemlerin yanında olacağını belirterek Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne böyle bir geceyi düzenlediği için teşekkür etti. 
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sefer Kurtaran ise, hakemlerin sporculara bir öğretmen gibi davranmalarını bununda müsabakaların daha sağlıklı geçmesi açısından önemli olduğunu belirterek yeni sezonda tüm camiaya olduğu gibi hakemlere başarılar diledi.
Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan ise Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mustafa Alagöz’e böyle bir gece düzenlediği için teşekkür etti ve yeni sezonda tüm amatör camiaya olduğu gibi hakemlere de sakatlıksız kazasız belasız geçmesini diledi. 
Konuşmaların ardından da klasman atlayan ve klasmana yükselen hakemlerle gözlemcilere kokartları verildi. Ayrıca Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çorum Şubesi tarafından da teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Metin Gündüzler in Acı Günü

           Genel Merkez çalışanlarından Metin Gündüzler in babası Mehmet Gündüzler son yolculuğuna uğurlandı.

           Uzun süredir hastalıkla mücadele veren, cumartesi gece acilen hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan 86.yaşındaki Mehmet Gündüzler hayatını kaybetti. Bugün 17 Nisan 2017 tarihinde öğlen namazına müteakiben cenazesi Eskişehir Asri mezarlığına defnedilecektir.

           Merhuma Allah tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

M.Kamil Abitoğlu Annesini kaybetti..

Süper Lig eski hakemlerinden (Süper lig Gözlemcisi) Sn. Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi, Antalya'nın Alanya ilçesinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Alanya daki yaşadığı evinde bir hafta önce beyin kanaması geçiren Süper Lig eski hakemlerinden Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi 76 yaşındaki Şanize Abitoğlu , Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada tedaviye alınan ve 7 gündür yoğun bakımda tedavisi süren Şanize Abitoğlu, bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Abitoğlu'nun cenazesinin, hastane morgundan alınarak öğle namazını müteakip Sugözü Camisi'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Sugözü Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.

Merhumeye Allah’tan rahmet, Abitoğlu ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz..

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler