TFFHGD

Tffhgd Çorum Şubesi 2016-2017 Sezon Açılışını yaptı..!!

Şubelerden Haberler

Tffhgd Çorum Şubesi 2016-2017 Sezon Açılışını yaptı..!!

Sezon Açılışında Çorum Futbol Ailesi Bir Araya Geldi…

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çorum Şubesi olarak 2016-2017 Futbol Sezonu resmi antrenman başlangıcı ve Futbol Taban Birlikleri, Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimizin aileleri ile birlikte Hakem Gecesi ve Kokart Töreni'ni geçtiğimiz gün Bambu Mangal'da gerçekleştirdik.
Perşembe akşamı Çorum Belediye Başkan Yardımcısı ve Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül'ün de katılımıyla resmi antrenmanları Futbol Taban Birlikleri ile birlikte start verdik. 
Açılışta açıklamalarda bulunan Zeki Gül; 'Hakemliğin zor bir iş olduğunu ve en önemli tarafının ise adil olunması gerektiğini belirterek, Verilen bir karar bir tarafı sevindirirken bir tarafı üzüyor. Böylesine kritik bir görev yapan hakemlerimizin adil olması çok önemli. Çorum hakemliğine hizmet veren herkese çok teşekkür ediyorum ve yeni sezonda kazasız, belasız başarılı bir sezon geçirmelerini diliyorum' dedi.
Cuma akşamı ise “Hakem Gecesi ve Kokart Töreni” düzenlendi.
Bambu Mangal'da düzenlenen geceye AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, TOKİ Daire Başkanı hemşehrimiz Ayhan Karaca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sefer Kurtaran, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan, Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürü Nadir Solak, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çorum Şube Başkanı Mustafa Alagöz ve dernek yönetim kurulu üyeleri, İl Hakem Kurulu Başkanı Recai Kuzey, kurul üyeleri, futbol hakemleri ve gözlemcileri ile aileleri katıldı.
Programın açış konuşmasını Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çorum Şube Başkanı Mustafa Alagöz yaptı. Alagöz; dernek yönetimi olarak camialarına hizmetin en iyisini vermeye çalıştıklarını ifade etti. Hedeflerinin Çorum hakemliğini üst seviyelere çıkarmak olduğunu belirten Alagöz, ‘İl Hakem Komitesi ve Dernek olarak çıtayı dahada yukarılara çekmek. Şu anda B klasmanda olan Celal Bayraklı kardeşimizi daha üst seviyelere çıkarmak ve Süper Lig’de görev yapması için elimizden gelen desteği vereceğiz’ dedi.
İl Hakem Komitesi Başkanı Recai Kuzey’de hakem ve spor camiasını böyle bir gecede bir araya getiren Dernek Başkanı Mustafa Alagöz ve yönetimine teşekkür etti. Kuzey, Çorum hakemliğini aldıkları noktadan iyi bir yere getirdiklerini amaçlarının bunu dahada yukarı çıkarmak olduğunu belirterek yeni sezonda tüm spor camiasına ve hakemlere başarılar dileğinde bulundu.
Daha sonra konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer de, kendisininde içinde bulunduğu futbol hakemlerinin bu gecesinde olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hakemlerin yanında olacağını belirterek Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne böyle bir geceyi düzenlediği için teşekkür etti. 
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sefer Kurtaran ise, hakemlerin sporculara bir öğretmen gibi davranmalarını bununda müsabakaların daha sağlıklı geçmesi açısından önemli olduğunu belirterek yeni sezonda tüm camiaya olduğu gibi hakemlere başarılar diledi.
Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan ise Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mustafa Alagöz’e böyle bir gece düzenlediği için teşekkür etti ve yeni sezonda tüm amatör camiaya olduğu gibi hakemlere de sakatlıksız kazasız belasız geçmesini diledi. 
Konuşmaların ardından da klasman atlayan ve klasmana yükselen hakemlerle gözlemcilere kokartları verildi. Ayrıca Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çorum Şubesi tarafından da teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Fikret Şenyiğitin Eşi Vefat Etti

 Eski Milli hakem ve eski Kütahya İHK Başkanı,TFFHGD Kütahya Şubesi Kurucu Başkanı,TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu eski Üyesi Sayın Fikret Şenyiğit’in değerli eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (01.10.2017) ikindi namazına müteakiben Kütahya Moymul Çarşı Camiinde kılınacak namazın ardından Moymul Asri Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet ; ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fikret Şenyiğit Tel : 0 535 357 71 05

TFFHGD YÖNETİM KURULU 

DEVAMI

Ordu Şubemizden Hazırlık Kampı

  TFFHGD Ordu Şubesi ve İl Hakem Kurulu olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi Yunus Emre Kuruluş ve Gençlik Kampında 93 hakemimizin katılımıyla sezon öncesi "Ordu İli futbol hakemleri Akın Batu hazırlık ve eğitim kampı" gerçekleştirdi.

  3 gün süren kampta çeşitli spor aktivitelerinin yanında gözlemcilerimizin de katılımıyla sezonun ilk Epak eğitimi, değişen oyun kuralları ve talimatlar ile ilkyardım ve sporcu sağlığı konularında görüntülü ve uygulamalı eğitimler verilmiştir. Gerçekleştirilen kamp organizasyonunu, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Mustafa Genç, ASKF Başkanı Mustafa Kılıç, ASKF Genel Sekreteri Metin Kır, Tüfad Başkanı Turgut Kır ve Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma ziyaret etmiştir.

TFFHGD Ordu Şube Başkanı Barış Şensoy yaptığı açıklamada ‘’ Her zamanki gibi birlik, beraberlik ve kaynaşmanın ön planda tutulduğu organizasyonda camiamıza bu imkanı sağlayan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz'a Dernek-İHK ve Hakemlerimiz adına teşükkür ediyorum. Son 2-3 yılda uzun süredir yapılmayan hatta ilkleri yaşattığımız Ordu da bundan sonrada farklı ve sıradışı organizasyonların devamı gelecektir’’ dedi.


DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler