TFFHGD

TFFHGD HATAY ŞUBESİ YENİ DERNEK BİNASI HİZMETE AÇILDI

Duyurular

TFFHGD HATAY ŞUBESİ YENİ DERNEK BİNASI HİZMETE AÇILDI

 12.11.2017 Pazartesi günü Genel Başkanımız Sayın Abdullah Arıcı’nın katılımıyla Hatay ilinde yeni yapılan dernek binasının açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Genel Başkanımızın yanı sıra  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş, Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Eski MHK Üyesi Cem Tosyalı, ASKF Başkan Vekili Haluk Görün, İHK Başkanı ve üyeleri TFFHGD Hatay Şube Başkanı ve üyeleri ile hakem ve gözlemciler katıldı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN...!!!

Müslüman âleminin heyecanla ve huzur ile beklediği bir önemli gün daha geldi, çattı. On bir ayın sultanını uğurlamaya hazırlanan İslam âleminin, bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi kutlu olsun…

DEVAMI

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler