TFFHGD

TFFHGD Eskişehir şubesi Geleneksel Futbol Turnuvası..

Şubelerden Haberler

TFFHGD Eskişehir şubesi Geleneksel Futbol Turnuvası..

2.Bölge Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Dernekleri arası 6.Geleneksel Futbol Turnuvası Eskişehir’de yapıldı. 8 ilin katılımıyla gerçekleşen turnuvaya ev sahipliği yapan Eskişehir’in yanı sıra Balıkesir, Bilecik, Bursa, Edirne, Çanakkale, Kütahya ve Yalova dernekleri de katıldı.
28 Mayıs Cumartesi sabahı Buz Ateşi Gala Salonu’nda Açık Büfe kahvaltı ile birlikte kura çekimi yapıldı.
İl dışından gelen 350’ye yakın misafirle daha sonrasında şehir gezisi yapıldı.  Eskişehir Sazova  Parkı’nın içerisinde yer alan Su Altı Dünyası, Türk Dünyası Bilim, Kültür Sanat Merkezi, Türk Dünyası Şaheserleri Parkı (Minyatür Parkı), Bilim Deney Merkezi, Korsan Gemisi, Masal Şatosu ve Sazova Parkı gezildi.
Öğleden sonra 17.00’de 4 ayrı sahada maçlar başladı. İlk maçların oynanmasından sonra Cumartesi akşamı Buz Ateşi Balo Salonu’nda tüm misafirlerin ve Eskişehir Üyelerinin katılımıyla Eskişehir İlindeki aday hakemlikten il hakemliğine terfi eden hakemler için kokart takma töreni ve turnuva eğlence gecesi yapıldı.
Gecede söz alan TFFHGD Genel merkez yönetim kurulu üyesi ve bölge sorumlusu Sayın Süleyman GÜNEŞ  Genel Başkanımız Sayın Dr. Abdurrahman ARICI nın selamları ile başladığı sözüne organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğini katılımcı dernek şubelerine ve evsahibi Eskişehir derneğini tebrik ederek devam etti. Böyle güzel bir etkinliğin kendisine bağlı bölgede gerçekleştirilmesinin ayrıca mutluluk verdiğini söyledi. Bu tür dayanışma ve kaynaşma organizasyonlarının diğer bölgelerede öncülük yapması temennisinde bulundu.
 Pazar sabahı ikinci maçlarla devam eden turnuva final müsabakalarının yapılacağı sahada ev sahibi Eskişehir’in, Eskişehir’e has çiğbörek ikramıyla güne devam edildi.
Turnuvada şampiyonluğu finalde Çanakkale’yi yenen Kütahya aldı.  Turnuvanın 2.si Çanakkale, 3. Eskişehir ,  4.sü ise Yalova oldu.
 Gecede ve kupa töreninde konuşan Eskişehir Dernek Başkanı İlhami CAN, bu organizasyonda 2.Bölgeyi yalnız bırakmayan Merkez Hakem Kurulu 2.Bölge Sorumlusu Sayın Erdal GÜLEÇ’ e, TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Süleyman GÜLEÇ’ e, 2. Bölge Bölgesel Kurul Üyesi Sayın Hakan SİVRİSERVİ’ ye, Gençlik Spor İl Müdür Vekili Sayın Mithat MUTU’ ya , Tepebaşı Belediye Başkanı Sayın Dt. Ahmet ATAÇ’ a , Odunpazarı  Belediye Başkanı Sayın Kazım KURT’ a, TÜFAD Eskişehir Şube Başkanı Ahmet BİNGÜL’ e, Eskişehir Futbol İl Temsilcisi Bekir MUSLU’ ya ve katılan illerin İl Hakem Kurulu ve dernek başkanlarına, turnuvaya katılan herkese teşekkür ederek turnuvanın anısına yaptırılan madalya ve hediyeleri sundu.
Katılımcılar adına konuşan Balıkesir Şubesi Dernek Başkanı Mehmet ÖZKAN, böyle bir organizasyona çok iyi ev sahipliği yapan başta Dernek Başkanı İlhami CAN olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Son konuşmayı yapan Merkez Hakem Kurulu 2.Bölge Sorumlusu Erdal GÜLEÇ ise, 6 yıldır devam eden  bu turnuvanın diğer bölgelere de örnek olmasını dileyerek emeği geçenlere teşekkür etti. Şampiyon olan Kütahya’ya kupasını sundu. 
Önümüzdeki 7.yıl organizasyonun Edirne Şubesi’nde yapılmasına karar verildi. Tüm katılımcılar Edirne’de buluşmak dileğiyle organizasyon sona erdi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Fikret Şenyiğitin Eşi Vefat Etti

 Eski Milli hakem ve eski Kütahya İHK Başkanı,TFFHGD Kütahya Şubesi Kurucu Başkanı,TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu eski Üyesi Sayın Fikret Şenyiğit’in değerli eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (01.10.2017) ikindi namazına müteakiben Kütahya Moymul Çarşı Camiinde kılınacak namazın ardından Moymul Asri Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet ; ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fikret Şenyiğit Tel : 0 535 357 71 05

TFFHGD YÖNETİM KURULU 

DEVAMI

Ordu Şubemizden Hazırlık Kampı

  TFFHGD Ordu Şubesi ve İl Hakem Kurulu olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi Yunus Emre Kuruluş ve Gençlik Kampında 93 hakemimizin katılımıyla sezon öncesi "Ordu İli futbol hakemleri Akın Batu hazırlık ve eğitim kampı" gerçekleştirdi.

  3 gün süren kampta çeşitli spor aktivitelerinin yanında gözlemcilerimizin de katılımıyla sezonun ilk Epak eğitimi, değişen oyun kuralları ve talimatlar ile ilkyardım ve sporcu sağlığı konularında görüntülü ve uygulamalı eğitimler verilmiştir. Gerçekleştirilen kamp organizasyonunu, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Mustafa Genç, ASKF Başkanı Mustafa Kılıç, ASKF Genel Sekreteri Metin Kır, Tüfad Başkanı Turgut Kır ve Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma ziyaret etmiştir.

TFFHGD Ordu Şube Başkanı Barış Şensoy yaptığı açıklamada ‘’ Her zamanki gibi birlik, beraberlik ve kaynaşmanın ön planda tutulduğu organizasyonda camiamıza bu imkanı sağlayan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz'a Dernek-İHK ve Hakemlerimiz adına teşükkür ediyorum. Son 2-3 yılda uzun süredir yapılmayan hatta ilkleri yaşattığımız Ordu da bundan sonrada farklı ve sıradışı organizasyonların devamı gelecektir’’ dedi.


DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler