TFFHGD

TFFHGD Eskişehir şubesi Geleneksel Futbol Turnuvası..

Şubelerden Haberler

TFFHGD Eskişehir şubesi Geleneksel Futbol Turnuvası..

2.Bölge Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Dernekleri arası 6.Geleneksel Futbol Turnuvası Eskişehir’de yapıldı. 8 ilin katılımıyla gerçekleşen turnuvaya ev sahipliği yapan Eskişehir’in yanı sıra Balıkesir, Bilecik, Bursa, Edirne, Çanakkale, Kütahya ve Yalova dernekleri de katıldı.
28 Mayıs Cumartesi sabahı Buz Ateşi Gala Salonu’nda Açık Büfe kahvaltı ile birlikte kura çekimi yapıldı.
İl dışından gelen 350’ye yakın misafirle daha sonrasında şehir gezisi yapıldı.  Eskişehir Sazova  Parkı’nın içerisinde yer alan Su Altı Dünyası, Türk Dünyası Bilim, Kültür Sanat Merkezi, Türk Dünyası Şaheserleri Parkı (Minyatür Parkı), Bilim Deney Merkezi, Korsan Gemisi, Masal Şatosu ve Sazova Parkı gezildi.
Öğleden sonra 17.00’de 4 ayrı sahada maçlar başladı. İlk maçların oynanmasından sonra Cumartesi akşamı Buz Ateşi Balo Salonu’nda tüm misafirlerin ve Eskişehir Üyelerinin katılımıyla Eskişehir İlindeki aday hakemlikten il hakemliğine terfi eden hakemler için kokart takma töreni ve turnuva eğlence gecesi yapıldı.
Gecede söz alan TFFHGD Genel merkez yönetim kurulu üyesi ve bölge sorumlusu Sayın Süleyman GÜNEŞ  Genel Başkanımız Sayın Dr. Abdurrahman ARICI nın selamları ile başladığı sözüne organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğini katılımcı dernek şubelerine ve evsahibi Eskişehir derneğini tebrik ederek devam etti. Böyle güzel bir etkinliğin kendisine bağlı bölgede gerçekleştirilmesinin ayrıca mutluluk verdiğini söyledi. Bu tür dayanışma ve kaynaşma organizasyonlarının diğer bölgelerede öncülük yapması temennisinde bulundu.
 Pazar sabahı ikinci maçlarla devam eden turnuva final müsabakalarının yapılacağı sahada ev sahibi Eskişehir’in, Eskişehir’e has çiğbörek ikramıyla güne devam edildi.
Turnuvada şampiyonluğu finalde Çanakkale’yi yenen Kütahya aldı.  Turnuvanın 2.si Çanakkale, 3. Eskişehir ,  4.sü ise Yalova oldu.
 Gecede ve kupa töreninde konuşan Eskişehir Dernek Başkanı İlhami CAN, bu organizasyonda 2.Bölgeyi yalnız bırakmayan Merkez Hakem Kurulu 2.Bölge Sorumlusu Sayın Erdal GÜLEÇ’ e, TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Süleyman GÜLEÇ’ e, 2. Bölge Bölgesel Kurul Üyesi Sayın Hakan SİVRİSERVİ’ ye, Gençlik Spor İl Müdür Vekili Sayın Mithat MUTU’ ya , Tepebaşı Belediye Başkanı Sayın Dt. Ahmet ATAÇ’ a , Odunpazarı  Belediye Başkanı Sayın Kazım KURT’ a, TÜFAD Eskişehir Şube Başkanı Ahmet BİNGÜL’ e, Eskişehir Futbol İl Temsilcisi Bekir MUSLU’ ya ve katılan illerin İl Hakem Kurulu ve dernek başkanlarına, turnuvaya katılan herkese teşekkür ederek turnuvanın anısına yaptırılan madalya ve hediyeleri sundu.
Katılımcılar adına konuşan Balıkesir Şubesi Dernek Başkanı Mehmet ÖZKAN, böyle bir organizasyona çok iyi ev sahipliği yapan başta Dernek Başkanı İlhami CAN olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Son konuşmayı yapan Merkez Hakem Kurulu 2.Bölge Sorumlusu Erdal GÜLEÇ ise, 6 yıldır devam eden  bu turnuvanın diğer bölgelere de örnek olmasını dileyerek emeği geçenlere teşekkür etti. Şampiyon olan Kütahya’ya kupasını sundu. 
Önümüzdeki 7.yıl organizasyonun Edirne Şubesi’nde yapılmasına karar verildi. Tüm katılımcılar Edirne’de buluşmak dileğiyle organizasyon sona erdi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Afyon Şubemiz Üyelerini İftar Yemeğinde Buluşturdu..!!!

20.05.2018 günü Afyon Şubemiz tüm üyelerine ve misafir olarak davet ettiği TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI ve eşi Kadriye ARICI, Eski milletvekili Dr. Mahmut KOÇAK’ın da katılımıyla iftar yemeği vermiştir..

Yemekte açılış konuşmasını TFFHGD Afyon Şube Başkanımız Mehmet AYDIN yapmıştır.

İftar yemeğinde bir araya gelen üyelerimiz, mübarek ramazanın bereket ve mutluluğunu paylaşmıştır.

DEVAMI

2.Bölge Futbol Turnuvasını BURSA Kazandı..!!!

8. Geleneksel 2.Bölge Futbol Turnuvasına bu sene ev sahipliğini Bursa İli yaptı.

  

Turnuvaya Balıkesir, Bilecik, Eskişehir, Yalova Edirne ve Kütahya illeri katıldı.

Final müsabakasında Eskişehir ve Bursa 3 - 3 beraber biten maçın ardından seri penaltılar sonucu Bursa İli kazandı.

  

12.05.2018 Cumartesi akşamı ise Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI, Spor ve Siyaset ve Bürokrasiden katılımcılarla ve Bursa hakem camiası toplam 450 kişi yemekte buluştu ve kokart töreni gerçekleşti.

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler