TFFHGD

TFFHGD Artvin Şubesinden Darbeye Hayır Açıklaması.!!

Şubelerden Haberler

TFFHGD Artvin Şubesinden Darbeye Hayır Açıklaması.!!

15 Temmuz 2016 akşamı Yurdumuzun çeşitli yerlerinde FETÖ zihniyeti taşıyan CUNTACI bir grup, Milli İradeyi hiçe sayarak yönetime el koymak istemişlerdir. Hiç bir koşul ve ortamda kabul edilemez bu davranış, Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN ın çağrısı ile sokaklara inen milyonlarca vatandaşımızın canlarını siper ederek verdiği kararlı mücadeleyle engellenmiştir.
Halkımızla beraber bizde meydanlarda nöbetlerimize devam ederek 'Darbeye Hayır' tepkilerimizi göstermekteyiz.
TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ ARTVİN ŞUBESİ YÖNETİM KURULU olarak tüm üyelerimizle Demokratik Yöntemlerle işbaşına gelmiş Cumhurbaşkanı ve T.C.Hükümetinin herdaim yanında olacağımızı, Anayasaımıza bağlı kalacağımızı, milletin birlik ve beraberliğine kastedecek olumsuz düşüncelerin karşısında olduğumuzu, mücadelenin canımız pahasına olsa da devam ettireceğimizi, bu girişimde Şehit olan güvenlik güçlerine, sivil vatandaşlarımıza Allah tan rahmet yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileriz.

TFFHGD ARTVİN ŞUBESİ YÖNETİM KURULU
BAŞKANI
Faruk YAZGÜL

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Ordu Şubemizden Hazırlık Kampı

  TFFHGD Ordu Şubesi ve İl Hakem Kurulu olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi Yunus Emre Kuruluş ve Gençlik Kampında 93 hakemimizin katılımıyla sezon öncesi "Ordu İli futbol hakemleri Akın Batu hazırlık ve eğitim kampı" gerçekleştirdi.

  3 gün süren kampta çeşitli spor aktivitelerinin yanında gözlemcilerimizin de katılımıyla sezonun ilk Epak eğitimi, değişen oyun kuralları ve talimatlar ile ilkyardım ve sporcu sağlığı konularında görüntülü ve uygulamalı eğitimler verilmiştir. Gerçekleştirilen kamp organizasyonunu, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Mustafa Genç, ASKF Başkanı Mustafa Kılıç, ASKF Genel Sekreteri Metin Kır, Tüfad Başkanı Turgut Kır ve Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma ziyaret etmiştir.

TFFHGD Ordu Şube Başkanı Barış Şensoy yaptığı açıklamada ‘’ Her zamanki gibi birlik, beraberlik ve kaynaşmanın ön planda tutulduğu organizasyonda camiamıza bu imkanı sağlayan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz'a Dernek-İHK ve Hakemlerimiz adına teşükkür ediyorum. Son 2-3 yılda uzun süredir yapılmayan hatta ilkleri yaşattığımız Ordu da bundan sonrada farklı ve sıradışı organizasyonların devamı gelecektir’’ dedi.


DEVAMI

Tffhgd Ordu şubesinden üyelerine jest

Şube Başkanı Barış Şensoy ; Tffhgd Ordu şubesi olarak başarılı geçirilen 2016-2017 sezonunu ödülü ve aynı zamanda yeni sezona daha motive olmaları için 19-21 temmuz tarihleri arasında tüm üyelerimize açık olan ve tüm giderler dernek bütçesinden karşılanan tatil organizasyonumuza toplam 60 a yakın üyemiz aileleriyle birlikte iştirak etmişlerdir.Antalya Side 5 yıldızlı crown hotels charm palace otelde yapılan organizasyona katılım gösteren tüm üyelerimize hoşça vakit geçirmelerini diliyoruz.organizasyonda emeği geçen dernek yönetim kurulu ve İHK na ve otobüs desteğini sağlayan Ordu Büyükşehir Belediyemize de ayrıca teşekkür ederiz

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler