TFFHGD

TFFHGD Artvin Şubesinden Darbeye Hayır Açıklaması.!!

Şubelerden Haberler

TFFHGD Artvin Şubesinden Darbeye Hayır Açıklaması.!!

15 Temmuz 2016 akşamı Yurdumuzun çeşitli yerlerinde FETÖ zihniyeti taşıyan CUNTACI bir grup, Milli İradeyi hiçe sayarak yönetime el koymak istemişlerdir. Hiç bir koşul ve ortamda kabul edilemez bu davranış, Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN ın çağrısı ile sokaklara inen milyonlarca vatandaşımızın canlarını siper ederek verdiği kararlı mücadeleyle engellenmiştir.
Halkımızla beraber bizde meydanlarda nöbetlerimize devam ederek 'Darbeye Hayır' tepkilerimizi göstermekteyiz.
TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ ARTVİN ŞUBESİ YÖNETİM KURULU olarak tüm üyelerimizle Demokratik Yöntemlerle işbaşına gelmiş Cumhurbaşkanı ve T.C.Hükümetinin herdaim yanında olacağımızı, Anayasaımıza bağlı kalacağımızı, milletin birlik ve beraberliğine kastedecek olumsuz düşüncelerin karşısında olduğumuzu, mücadelenin canımız pahasına olsa da devam ettireceğimizi, bu girişimde Şehit olan güvenlik güçlerine, sivil vatandaşlarımıza Allah tan rahmet yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileriz.

TFFHGD ARTVİN ŞUBESİ YÖNETİM KURULU
BAŞKANI
Faruk YAZGÜL

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Metin Gündüzler in Acı Günü

           Genel Merkez çalışanlarından Metin Gündüzler in babası Mehmet Gündüzler son yolculuğuna uğurlandı.

           Uzun süredir hastalıkla mücadele veren, cumartesi gece acilen hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan 86.yaşındaki Mehmet Gündüzler hayatını kaybetti. Bugün 17 Nisan 2017 tarihinde öğlen namazına müteakiben cenazesi Eskişehir Asri mezarlığına defnedilecektir.

           Merhuma Allah tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

M.Kamil Abitoğlu Annesini kaybetti..

Süper Lig eski hakemlerinden (Süper lig Gözlemcisi) Sn. Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi, Antalya'nın Alanya ilçesinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Alanya daki yaşadığı evinde bir hafta önce beyin kanaması geçiren Süper Lig eski hakemlerinden Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi 76 yaşındaki Şanize Abitoğlu , Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada tedaviye alınan ve 7 gündür yoğun bakımda tedavisi süren Şanize Abitoğlu, bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Abitoğlu'nun cenazesinin, hastane morgundan alınarak öğle namazını müteakip Sugözü Camisi'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Sugözü Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.

Merhumeye Allah’tan rahmet, Abitoğlu ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz..

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler