TFFHGD

TFFHGD ARDAHAN ŞUBESİ KOKART TÖRENİ

Güncel Haberler

TFFHGD ARDAHAN ŞUBESİ KOKART TÖRENİ

TFFHGD Ardahan Şubesinin düzenlemiş olduğu 13 Aday Hakeme Kokart takma törenine Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz 9.Bölge Sorumlusu Genel Sayman Sn.Ömer AKYÜREK katıldı.
28/02/2015 Cumartesi akşam 17:00 de Ardahan ili Gençlik merkezinde düzenlenen törene; Ardahan Valisi Sayın Ahmet DENİZ, Ardahan Il Emniyet Müdürü Selami HÜNER, Ardahan Belediye Başkanı Sayın Faruk KÖKSOY , Ardahan gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Bülent AKAR , ASKF , İl Tertip komitesi,  Amatör futbol Kulüpleri başkanlarının katılımıyla kokart töreni gerçekleşti. Açılış konuşmasını Ardahan Şube Başkanı ve İHK Başkanı Sn.İbrahim GÖK yaptı. Konuşmasında; Genel Merkezimizin Türkiye’nin her şubesine ulaşması ve katılımı bizleri çok memnun etmektedir. Her zaman yanımızda olmaları destekleri bizlere güç vermiştir. Vali,Belediye Başkanı , ASKF Başkanı ve diğer konuşmacıların konuşmalarının ardından konuşan Ömer AKYÜREK ; ”Genel Başkanımız Sn.Dr.Abdurrahman ARICI  ve Yönetim Kurulunun selamlarını ileterek, var olduğumuz sürece Türkiye’nin her yerine hizmete varız.Türk Hakemliğinin ivmesinin yükseldiği böyle bir dönemde bize olan güvene layık olmaya çalışacağız. Genel Başkan adına Ardahan Valisine bakır tepsi ve Rozet takdim ederek, Katılımcılara Ardahan hakemliğine vermiş oldukları hizmete çok teşekkür ederim.” diyerek pasta kesme ve kokart takma töreni gerçekleşmiştir.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Mutluluklar diliyoruz..!!

Kayseri Bölgesi eski MHK Üyesi, yeni BHK üyesi Sn.Galip BİTİGEN in oğlu süper lig hakemlerinden Sn. Abdulkadir BİTİGEN dünya evine giriyor.
Çiftleri, hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdikleri bu yolda yanlız bırakmamak adına tüm üyelerimiz davetlidir.

Bizde çiftlere ; tüm yaşamları boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin duraklarını beraber yaşamaları dileklerimizi iletiyoruz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU..

DEVAMI

Sabah Gazetesinde yayınlanan bildirimiz

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler