TFFHGD

TFFHGD ARDAHAN ŞUBESİ KOKART TÖRENİ

Güncel Haberler

TFFHGD ARDAHAN ŞUBESİ KOKART TÖRENİ

TFFHGD Ardahan Şubesinin düzenlemiş olduğu 13 Aday Hakeme Kokart takma törenine Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz 9.Bölge Sorumlusu Genel Sayman Sn.Ömer AKYÜREK katıldı.
28/02/2015 Cumartesi akşam 17:00 de Ardahan ili Gençlik merkezinde düzenlenen törene; Ardahan Valisi Sayın Ahmet DENİZ, Ardahan Il Emniyet Müdürü Selami HÜNER, Ardahan Belediye Başkanı Sayın Faruk KÖKSOY , Ardahan gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Bülent AKAR , ASKF , İl Tertip komitesi,  Amatör futbol Kulüpleri başkanlarının katılımıyla kokart töreni gerçekleşti. Açılış konuşmasını Ardahan Şube Başkanı ve İHK Başkanı Sn.İbrahim GÖK yaptı. Konuşmasında; Genel Merkezimizin Türkiye’nin her şubesine ulaşması ve katılımı bizleri çok memnun etmektedir. Her zaman yanımızda olmaları destekleri bizlere güç vermiştir. Vali,Belediye Başkanı , ASKF Başkanı ve diğer konuşmacıların konuşmalarının ardından konuşan Ömer AKYÜREK ; ”Genel Başkanımız Sn.Dr.Abdurrahman ARICI  ve Yönetim Kurulunun selamlarını ileterek, var olduğumuz sürece Türkiye’nin her yerine hizmete varız.Türk Hakemliğinin ivmesinin yükseldiği böyle bir dönemde bize olan güvene layık olmaya çalışacağız. Genel Başkan adına Ardahan Valisine bakır tepsi ve Rozet takdim ederek, Katılımcılara Ardahan hakemliğine vermiş oldukları hizmete çok teşekkür ederim.” diyerek pasta kesme ve kokart takma töreni gerçekleşmiştir.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

 Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Bayramımız Kutlu Olsun

 Cumhuriyetimizin ilanının 94. yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler