TFFHGD

TFFHGD ARDAHAN ŞUBESİ KOKART TÖRENİ

Güncel Haberler

TFFHGD ARDAHAN ŞUBESİ KOKART TÖRENİ

TFFHGD Ardahan Şubesinin düzenlemiş olduğu 13 Aday Hakeme Kokart takma törenine Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz 9.Bölge Sorumlusu Genel Sayman Sn.Ömer AKYÜREK katıldı.
28/02/2015 Cumartesi akşam 17:00 de Ardahan ili Gençlik merkezinde düzenlenen törene; Ardahan Valisi Sayın Ahmet DENİZ, Ardahan Il Emniyet Müdürü Selami HÜNER, Ardahan Belediye Başkanı Sayın Faruk KÖKSOY , Ardahan gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Bülent AKAR , ASKF , İl Tertip komitesi,  Amatör futbol Kulüpleri başkanlarının katılımıyla kokart töreni gerçekleşti. Açılış konuşmasını Ardahan Şube Başkanı ve İHK Başkanı Sn.İbrahim GÖK yaptı. Konuşmasında; Genel Merkezimizin Türkiye’nin her şubesine ulaşması ve katılımı bizleri çok memnun etmektedir. Her zaman yanımızda olmaları destekleri bizlere güç vermiştir. Vali,Belediye Başkanı , ASKF Başkanı ve diğer konuşmacıların konuşmalarının ardından konuşan Ömer AKYÜREK ; ”Genel Başkanımız Sn.Dr.Abdurrahman ARICI  ve Yönetim Kurulunun selamlarını ileterek, var olduğumuz sürece Türkiye’nin her yerine hizmete varız.Türk Hakemliğinin ivmesinin yükseldiği böyle bir dönemde bize olan güvene layık olmaya çalışacağız. Genel Başkan adına Ardahan Valisine bakır tepsi ve Rozet takdim ederek, Katılımcılara Ardahan hakemliğine vermiş oldukları hizmete çok teşekkür ederim.” diyerek pasta kesme ve kokart takma töreni gerçekleşmiştir.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Abdullah AYARın Acı Günü..!!!

T.F.F.H.G.Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Abdullah AYAR’ın Amcası vefat etmiştir. Cenazesi 08.05.2018 Salı günü Öğle Namazına müteakiben Trabzon Köprübaşı İlçesi Merkez Camii’den kaldırılacaktır.

Vefat eden değerli merhuma Allah’tan rahmet, Ayar Ailesi, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz..

DEVAMI

ACIMIZ BÜYÜK

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtı’nda kahraman askerlerimizden 8 şehit ve 13 yaralı olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan Rahmet; Aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milletimize başsağlığı, Gazilerimize acil şifalar dileriz.
 
 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler