TFFHGD

TEBRİKLER Sn.Emre TÜRKMEN

Duyurular

TEBRİKLER Sn.Emre TÜRKMEN

Sivas bölgesi Ulusal hakemlerinden KBB Uzmanı Dr.Sn.Emre TÜRKMEN;Körfez İskenderun Spor / 24 Erzincan Spor 3.Lig müsabakasında görevli iken,müsabakanın 80.dakikasında topun auta çıktığı bir anda rakip oyuncunun ikazı İle yerde yatan oyuncunun yanına gittiğinde, dili boğazına kaçmış ve soluk alma (Ödem) problemi yaşayan İskenderun Sporun 58 no’lu oyuncusu İhsan Uğur GÖKTAŞ’a anında müdahale ile yan yatırmış ve dilini dışarı çıkararak nefes almasına yardımcı olan, Futbolcu sağlığının ve İlk yardım müdahalesinin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan ve gösteren sevgili hakem kardeşimiz Sn.Emre TÜRKMEN’e ve ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN...!!!

Müslüman âleminin heyecanla ve huzur ile beklediği bir önemli gün daha geldi, çattı. On bir ayın sultanını uğurlamaya hazırlanan İslam âleminin, bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi kutlu olsun…

DEVAMI

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler