TFFHGD

TEBRİKLER Sn.Emre TÜRKMEN

Duyurular

TEBRİKLER Sn.Emre TÜRKMEN

Sivas bölgesi Ulusal hakemlerinden KBB Uzmanı Dr.Sn.Emre TÜRKMEN;Körfez İskenderun Spor / 24 Erzincan Spor 3.Lig müsabakasında görevli iken,müsabakanın 80.dakikasında topun auta çıktığı bir anda rakip oyuncunun ikazı İle yerde yatan oyuncunun yanına gittiğinde, dili boğazına kaçmış ve soluk alma (Ödem) problemi yaşayan İskenderun Sporun 58 no’lu oyuncusu İhsan Uğur GÖKTAŞ’a anında müdahale ile yan yatırmış ve dilini dışarı çıkararak nefes almasına yardımcı olan, Futbolcu sağlığının ve İlk yardım müdahalesinin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan ve gösteren sevgili hakem kardeşimiz Sn.Emre TÜRKMEN’e ve ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alper Kodaz Vefat Etti

Malatya bölgesi il hakemlerimizden Alper Kodaz yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti. Cenazesi bugün Malatya Şehir Mezarlığı'nda toprağa verildi. Merhuma Allah'tan rahmet ; ailesine ,sevenlerine ve hakem camiasına başsağlığı dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU 

DEVAMI

Geçmiş Olsun Halit Şengül

 Kütahya bölgesi il gözlemcisi olan üyemiz Sayın Halit Şengül geçirmiş olduğu trafik kazası sonrasında uzun süredir çeşitli hastanelerde tedavisi devam etmekte olup son olarak ta İstanbul Dr. Siyami Hersek Hastanesinde yatmaktadır. TFFHGD Genel Başkanlığımız adına Genel Başkan Yardımcısı Sayın Bekir Öcal 10 Eylül 2017 Pazar günü hastanede geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Camiamız adına Sayın Halit Şengül'e acil şifalar diliyor, en kısa sürede aramızda görmeyi temenni ediyoruz.

TFFHGD Yönetim Kurulu

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler