TFFHGD

TEBRİKLER Sn.Emre TÜRKMEN

Duyurular

TEBRİKLER Sn.Emre TÜRKMEN

Sivas bölgesi Ulusal hakemlerinden KBB Uzmanı Dr.Sn.Emre TÜRKMEN;Körfez İskenderun Spor / 24 Erzincan Spor 3.Lig müsabakasında görevli iken,müsabakanın 80.dakikasında topun auta çıktığı bir anda rakip oyuncunun ikazı İle yerde yatan oyuncunun yanına gittiğinde, dili boğazına kaçmış ve soluk alma (Ödem) problemi yaşayan İskenderun Sporun 58 no’lu oyuncusu İhsan Uğur GÖKTAŞ’a anında müdahale ile yan yatırmış ve dilini dışarı çıkararak nefes almasına yardımcı olan, Futbolcu sağlığının ve İlk yardım müdahalesinin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan ve gösteren sevgili hakem kardeşimiz Sn.Emre TÜRKMEN’e ve ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

 Türk savaş tarihine altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü kutluyor, kutsal vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

MEKKİ KESKİN VEFAT ETTİ

 Eski Süper Lig Hakemi ve Eski MHK Üyesi Sayın Mekki Keskin Vefat etti.Cenazaesi 17.03.2018 Cumartesi Günü (yarın) Düzce'de toprağa verilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet;ailesine ,sevenlerine ve camiamıza başsağlığı dileriz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler