TFFHGD

TEBRİKLER Sn.Emre TÜRKMEN

Duyurular

TEBRİKLER Sn.Emre TÜRKMEN

Sivas bölgesi Ulusal hakemlerinden KBB Uzmanı Dr.Sn.Emre TÜRKMEN;Körfez İskenderun Spor / 24 Erzincan Spor 3.Lig müsabakasında görevli iken,müsabakanın 80.dakikasında topun auta çıktığı bir anda rakip oyuncunun ikazı İle yerde yatan oyuncunun yanına gittiğinde, dili boğazına kaçmış ve soluk alma (Ödem) problemi yaşayan İskenderun Sporun 58 no’lu oyuncusu İhsan Uğur GÖKTAŞ’a anında müdahale ile yan yatırmış ve dilini dışarı çıkararak nefes almasına yardımcı olan, Futbolcu sağlığının ve İlk yardım müdahalesinin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan ve gösteren sevgili hakem kardeşimiz Sn.Emre TÜRKMEN’e ve ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İyi Bayramlar

                    Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

                    İyi Bayramlar diliyoruz....

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

19 Mayıs Atatürk ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı Kutluyoruz

                Türkiye Cumhuriyeti'nin tarihindeki dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919'da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Samsun'a ayak bastı ve 4 yıl kadar sürecek olan Kurtuluş Savaşı'nın zeminini hazırladı. Atatürk'ün Samsun'a ayak bastığı tarih olan 19 Mayıs aynı zamanda Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olarak da her yıl büyük bir coşkuyla kutlanıyor.

               19 Mayıs, spor, sporcular ve gençlikle bütünleşmiş bir bayram olmasının yanı sıra Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı bir gündür. 

              Bu bağlamda;  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı tebrik ediyoruz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler