TFFHGD

Şiddetle Kınıyoruz..!!

Güncel Haberler

Şiddetle Kınıyoruz..!!

24/04/2016 tarihinde Trabzon Avni Aker Şehir Stadyumunda oynanan Trabzonspor/ Fenerbahçe müsabakasının son dakikalarında; İnsanlıktan nasibini almamış ve vicdanı kararmış bir şahıs veya şahısların  sahaya atlayarak hakemimiz Sn.Volkan BAYARSLAN’ı hunharca, gaddarca darp etmişlerdir. Her geçen gün artan  ‘Futbolda Şiddet Olayları’  ve Camiamıza karşı tüm dünyanın gözü önünde gerçekleşen bu saldırı hakemimiz Volkan BAYARSLAN nezdinde tüm üyelerimize karşı gerçekleştirilmiş , hepimizi derinden üzmüş ve yaralamıştır. TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ GENEL MERKEZİ  olarak camiamızı derinden üzen ve yaralayan bu hain saldırıyı  ‘ŞİDDETLE KINIYOR’ , sorumluların Türk Yargısı önüne çıkarılıp hak ettiği en ağır cezayı alıp hakemlerimize karşı bu tip olayların bir daha yaşanmaması adına her türlü Hukuki ve İdari girişimin sonuna kadar takipçisi olacağımızı KAMUOYUNA  SAYGIYLA  DUYURUYORUZ…
Bu ve buna benzer olayların bir daha yaşanmaması ve  ‘Son Olması’  dileğiyle Hakem ve Gözlemci  Camiamıza geçmiş olsun.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yeni Sezonda Başarılar Dileriz

2017-2018 Futbol sezonu 11 Ağustos 2017 cuma günü başlamaktadır. Tüm Hakem, gözlemci, mentor ve spor camiasının tüm paydaşlarına yeni sezonda sonsuz başarılar dileriz.

 

Dr. Abdurrahman ARICI

TFFHGD Genel Başkanlığı

DEVAMI

Başımız Sağolsun

Süper Lig Hakemlerimizden Mete Kalkavan'ın babası, 24.Dönem Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan Vefat Etti. Merhum Ahmet İhsan Kalkavan'ın cenazesi 24 Temmuz 2017 Pazartesi günü öğle namazına müteakip Samsun Büyük Camii'inde kılınacak cenaze namazının ardından Samsun Asri mezarlığında toprağa verilecek. Merhum Ahmet İhsan Kalkavan'a Allah'tan rahmet; Ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TFFHGD GENEL BAŞKANLIĞI

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler