TFFHGD

Şiddetle Kınıyoruz..!!

Güncel Haberler

Şiddetle Kınıyoruz..!!

24/04/2016 tarihinde Trabzon Avni Aker Şehir Stadyumunda oynanan Trabzonspor/ Fenerbahçe müsabakasının son dakikalarında; İnsanlıktan nasibini almamış ve vicdanı kararmış bir şahıs veya şahısların  sahaya atlayarak hakemimiz Sn.Volkan BAYARSLAN’ı hunharca, gaddarca darp etmişlerdir. Her geçen gün artan  ‘Futbolda Şiddet Olayları’  ve Camiamıza karşı tüm dünyanın gözü önünde gerçekleşen bu saldırı hakemimiz Volkan BAYARSLAN nezdinde tüm üyelerimize karşı gerçekleştirilmiş , hepimizi derinden üzmüş ve yaralamıştır. TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ GENEL MERKEZİ  olarak camiamızı derinden üzen ve yaralayan bu hain saldırıyı  ‘ŞİDDETLE KINIYOR’ , sorumluların Türk Yargısı önüne çıkarılıp hak ettiği en ağır cezayı alıp hakemlerimize karşı bu tip olayların bir daha yaşanmaması adına her türlü Hukuki ve İdari girişimin sonuna kadar takipçisi olacağımızı KAMUOYUNA  SAYGIYLA  DUYURUYORUZ…
Bu ve buna benzer olayların bir daha yaşanmaması ve  ‘Son Olması’  dileğiyle Hakem ve Gözlemci  Camiamıza geçmiş olsun.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Mutluluklar diliyoruz..!!

Kayseri Bölgesi eski MHK Üyesi, yeni BHK üyesi Sn.Galip BİTİGEN in oğlu süper lig hakemlerinden Sn. Abdulkadir BİTİGEN dünya evine giriyor.
Çiftleri, hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdikleri bu yolda yanlız bırakmamak adına tüm üyelerimiz davetlidir.

Bizde çiftlere ; tüm yaşamları boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin duraklarını beraber yaşamaları dileklerimizi iletiyoruz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU..

DEVAMI

Sabah Gazetesinde yayınlanan bildirimiz

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler