TFFHGD

Şiddetle Kınıyoruz..!!

Güncel Haberler

Şiddetle Kınıyoruz..!!

24/04/2016 tarihinde Trabzon Avni Aker Şehir Stadyumunda oynanan Trabzonspor/ Fenerbahçe müsabakasının son dakikalarında; İnsanlıktan nasibini almamış ve vicdanı kararmış bir şahıs veya şahısların  sahaya atlayarak hakemimiz Sn.Volkan BAYARSLAN’ı hunharca, gaddarca darp etmişlerdir. Her geçen gün artan  ‘Futbolda Şiddet Olayları’  ve Camiamıza karşı tüm dünyanın gözü önünde gerçekleşen bu saldırı hakemimiz Volkan BAYARSLAN nezdinde tüm üyelerimize karşı gerçekleştirilmiş , hepimizi derinden üzmüş ve yaralamıştır. TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ GENEL MERKEZİ  olarak camiamızı derinden üzen ve yaralayan bu hain saldırıyı  ‘ŞİDDETLE KINIYOR’ , sorumluların Türk Yargısı önüne çıkarılıp hak ettiği en ağır cezayı alıp hakemlerimize karşı bu tip olayların bir daha yaşanmaması adına her türlü Hukuki ve İdari girişimin sonuna kadar takipçisi olacağımızı KAMUOYUNA  SAYGIYLA  DUYURUYORUZ…
Bu ve buna benzer olayların bir daha yaşanmaması ve  ‘Son Olması’  dileğiyle Hakem ve Gözlemci  Camiamıza geçmiş olsun.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ACIMIZ BÜYÜK

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtı’nda kahraman askerlerimizden 8 şehit ve 13 yaralı olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan Rahmet; Aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milletimize başsağlığı, Gazilerimize acil şifalar dileriz.
 
 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

 Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler