TFFHGD

Şiddetle Kınıyoruz..!!

Güncel Haberler

Şiddetle Kınıyoruz..!!

24/04/2016 tarihinde Trabzon Avni Aker Şehir Stadyumunda oynanan Trabzonspor/ Fenerbahçe müsabakasının son dakikalarında; İnsanlıktan nasibini almamış ve vicdanı kararmış bir şahıs veya şahısların  sahaya atlayarak hakemimiz Sn.Volkan BAYARSLAN’ı hunharca, gaddarca darp etmişlerdir. Her geçen gün artan  ‘Futbolda Şiddet Olayları’  ve Camiamıza karşı tüm dünyanın gözü önünde gerçekleşen bu saldırı hakemimiz Volkan BAYARSLAN nezdinde tüm üyelerimize karşı gerçekleştirilmiş , hepimizi derinden üzmüş ve yaralamıştır. TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ GENEL MERKEZİ  olarak camiamızı derinden üzen ve yaralayan bu hain saldırıyı  ‘ŞİDDETLE KINIYOR’ , sorumluların Türk Yargısı önüne çıkarılıp hak ettiği en ağır cezayı alıp hakemlerimize karşı bu tip olayların bir daha yaşanmaması adına her türlü Hukuki ve İdari girişimin sonuna kadar takipçisi olacağımızı KAMUOYUNA  SAYGIYLA  DUYURUYORUZ…
Bu ve buna benzer olayların bir daha yaşanmaması ve  ‘Son Olması’  dileğiyle Hakem ve Gözlemci  Camiamıza geçmiş olsun.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Vefat Ve Başsağlığı

 TFFHGD Gaziantep Şube Başkanımız Sayın Ömer Tevfik Özkoç’un babası Duran Özkoç bugün vefat etmiştir. Cenazesi 02.09.2017 Cumartesi günü öğlen namazına müteakip Gaziantep Asri Mezarlığında Hanifi Sireci Camisinde defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

 Başta hakem, gözlemcilerimiz ve mentörlerimiz olmak üzere Türk sporunun tüm paydaşlarının ve İslam aleminin mübarek kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler