TFFHGD

ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI ANTALYADA YAPILDI

Duyurular

ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI ANTALYADA YAPILDI

TFFHGD Genel Başkanlığı tarafından tüzüğümüz gereği yılda bir kez yapılması gereken Şube başkanları toplantısı 79 şube başkanı ve TFFHGD Yönetim, ,denetleme, disiplin kurulu üyelerinin katılımıyla 23-24 mart tarihleri arasında Antalya Seaden Sea Planet otelde gerçekleşti.

23 Mart ta otele giriş yapan üyeler aynı gün önce Antalya Şubesinin yeni Dernek binası açılışına katılıp devamında Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti A Milli futbol karşılaşmasını hep birlikte tribünden izledi.

24 Mart sabahı kahvaltıya Kurucu Genel Başkanımız ve MHK Başkanı Sayın Yusuf Namoğlu’da katılarak bizleri onurlandırdı. Daha sonra başlayan şube başkanları toplantısında Tüm şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal marşımızdan sonra sezon sonu görevleri bitecek olan üst klasman gözlemcileri Sayın Engin Kurt ve Sayın Sefer Altuntaş’a TFF Başdanışmanı Sayın Hilmi Gökçınar ve TFFHGD Genel Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı tarafından plaket takdim edildi. Toplantıya tüm konuklar ve yönetim kurulu genel merkez tarafından yaptırılan tek tip eşofman takımıyla katıldı.

TFF Başdanışmanı Sayın Hilmi Gökçınar’ın konuşmasının ardından TFFHGD Genel Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı yaklaşık 1,5 saat ayakta konuşarak değerli katılımcılara hitap etti.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN...!!!

Müslüman âleminin heyecanla ve huzur ile beklediği bir önemli gün daha geldi, çattı. On bir ayın sultanını uğurlamaya hazırlanan İslam âleminin, bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi kutlu olsun…

DEVAMI

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler