TFFHGD

ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI ANTALYADA YAPILDI

Duyurular

ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI ANTALYADA YAPILDI

TFFHGD Genel Başkanlığı tarafından tüzüğümüz gereği yılda bir kez yapılması gereken Şube başkanları toplantısı 79 şube başkanı ve TFFHGD Yönetim, ,denetleme, disiplin kurulu üyelerinin katılımıyla 23-24 mart tarihleri arasında Antalya Seaden Sea Planet otelde gerçekleşti.

23 Mart ta otele giriş yapan üyeler aynı gün önce Antalya Şubesinin yeni Dernek binası açılışına katılıp devamında Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti A Milli futbol karşılaşmasını hep birlikte tribünden izledi.

24 Mart sabahı kahvaltıya Kurucu Genel Başkanımız ve MHK Başkanı Sayın Yusuf Namoğlu’da katılarak bizleri onurlandırdı. Daha sonra başlayan şube başkanları toplantısında Tüm şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal marşımızdan sonra sezon sonu görevleri bitecek olan üst klasman gözlemcileri Sayın Engin Kurt ve Sayın Sefer Altuntaş’a TFF Başdanışmanı Sayın Hilmi Gökçınar ve TFFHGD Genel Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı tarafından plaket takdim edildi. Toplantıya tüm konuklar ve yönetim kurulu genel merkez tarafından yaptırılan tek tip eşofman takımıyla katıldı.

TFF Başdanışmanı Sayın Hilmi Gökçınar’ın konuşmasının ardından TFFHGD Genel Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı yaklaşık 1,5 saat ayakta konuşarak değerli katılımcılara hitap etti.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr. Abdurrahman Arıcı 3. Defa Genel Başkan Seçildi

Dr. Abdurrahman ARICI 3.Defa Genel Başkan Seçildi

TFFHGD Genel Başkanlığı 12. Olağan Genel Kurulumuz Ankara Anadolu DOWNTOWN Hotelde 494 delegeden 460 ının katılımı ile tek liste olarak gerçekleşti. Genel Başkanlığa 3. defa yeniden  seçilen Sayın Dr. Abdurrahman ARICI'nın Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları şu şekilde oluştu.

Dr. Abdurrahman ARICI
Yunus YILDIRIM
Ahmet ŞAHİN
Mete KALKAVAN
Aytekin DURMAZ
Abdullah AYAR
Barış ŞİMŞEK
Kenan YARAR
Ali ZAĞLI
Ata YILDIRIM
Özgür UÇAK
Hüdaverdi SAVCI
Kahraman MİNNET
Nurettin ÇİÇEK
Taner COŞKUN

Denetim Kurulumuz;

Abdülkadir GÜVEN
Mehmet ÖZKAN
Haşim PAZAR
Gürhan GÜNEYKAYA
Samet ÇİÇEK

Disiplin Kurulumuz;

Hakan SİVRİSERVİ
Mustafa ÖĞRETMENOĞLU
İbrahim Çağlar UYARCAN
Necati Emrah BARDAKÇI
Özgür AYGÜN

 

 


 


 

DEVAMI

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

 İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandilinizi kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler