TFFHGD

Ordu Belediyesinin, Tffhgd Ordu Şubesine malzeme desteği

Şubelerden Haberler

Ordu Belediyesinin, Tffhgd Ordu Şubesine malzeme desteği

ORDU BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZIN DESTEKLERİYLE ,İL HAKEM KURULU VE DERNEK YÖNETİMİNDEN HAKEMLERE JEST...
 
Ordu İl Hakem Kurulu ve Dernek Yönetimi birlikte ;Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Enver YILMAZ'ın büyük desteğiyle hakemlere Eşofman Takımı ve Ayakkabı dağıttı. Sayın Enver YILMAZ'a Ordu hakemliğine yapmış oldukları  katkı ve desteklerinden dolayı  teşekkür ediyoruz.  
 
Şube Başkanı konuşmasında ; Birlik ve beraberlik mesajları vererek , İl Hakem Kurulumuz ve Dernek Yönetimimiz her zaman birlikte olduğumuz müddetçe Ordu Hakemliği olarak daha güzel işler başarıp daha iyi yerlerde olacaklarını vurguladı. Destek veren ve emeği geçen  herkese teşekkürlerimizi sunarız. Ordu hakemliğimize hayırlı olması dileklerimizle.
 
TFFHGD ORDU ŞUBE BAŞKANLIĞI

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Tffhgd Ordu şubesinden üyelerine jest

Şube Başkanı Barış Şensoy ; Tffhgd Ordu şubesi olarak başarılı geçirilen 2016-2017 sezonunu ödülü ve aynı zamanda yeni sezona daha motive olmaları için 19-21 temmuz tarihleri arasında tüm üyelerimize açık olan ve tüm giderler dernek bütçesinden karşılanan tatil organizasyonumuza toplam 60 a yakın üyemiz aileleriyle birlikte iştirak etmişlerdir.Antalya Side 5 yıldızlı crown hotels charm palace otelde yapılan organizasyona katılım gösteren tüm üyelerimize hoşça vakit geçirmelerini diliyoruz.organizasyonda emeği geçen dernek yönetim kurulu ve İHK na ve otobüs desteğini sağlayan Ordu Büyükşehir Belediyemize de ayrıca teşekkür ederiz

DEVAMI

Metin Gündüzler in Acı Günü

           Genel Merkez çalışanlarından Metin Gündüzler in babası Mehmet Gündüzler son yolculuğuna uğurlandı.

           Uzun süredir hastalıkla mücadele veren, cumartesi gece acilen hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan 86.yaşındaki Mehmet Gündüzler hayatını kaybetti. Bugün 17 Nisan 2017 tarihinde öğlen namazına müteakiben cenazesi Eskişehir Asri mezarlığına defnedilecektir.

           Merhuma Allah tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler