TFFHGD

Ordu Belediyesinin, Tffhgd Ordu Şubesine malzeme desteği

Şubelerden Haberler

Ordu Belediyesinin, Tffhgd Ordu Şubesine malzeme desteği

ORDU BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZIN DESTEKLERİYLE ,İL HAKEM KURULU VE DERNEK YÖNETİMİNDEN HAKEMLERE JEST...
 
Ordu İl Hakem Kurulu ve Dernek Yönetimi birlikte ;Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Enver YILMAZ'ın büyük desteğiyle hakemlere Eşofman Takımı ve Ayakkabı dağıttı. Sayın Enver YILMAZ'a Ordu hakemliğine yapmış oldukları  katkı ve desteklerinden dolayı  teşekkür ediyoruz.  
 
Şube Başkanı konuşmasında ; Birlik ve beraberlik mesajları vererek , İl Hakem Kurulumuz ve Dernek Yönetimimiz her zaman birlikte olduğumuz müddetçe Ordu Hakemliği olarak daha güzel işler başarıp daha iyi yerlerde olacaklarını vurguladı. Destek veren ve emeği geçen  herkese teşekkürlerimizi sunarız. Ordu hakemliğimize hayırlı olması dileklerimizle.
 
TFFHGD ORDU ŞUBE BAŞKANLIĞI

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Fikret Şenyiğitin Eşi Vefat Etti

 Eski Milli hakem ve eski Kütahya İHK Başkanı,TFFHGD Kütahya Şubesi Kurucu Başkanı,TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu eski Üyesi Sayın Fikret Şenyiğit’in değerli eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (01.10.2017) ikindi namazına müteakiben Kütahya Moymul Çarşı Camiinde kılınacak namazın ardından Moymul Asri Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet ; ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fikret Şenyiğit Tel : 0 535 357 71 05

TFFHGD YÖNETİM KURULU 

DEVAMI

Ordu Şubemizden Hazırlık Kampı

  TFFHGD Ordu Şubesi ve İl Hakem Kurulu olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi Yunus Emre Kuruluş ve Gençlik Kampında 93 hakemimizin katılımıyla sezon öncesi "Ordu İli futbol hakemleri Akın Batu hazırlık ve eğitim kampı" gerçekleştirdi.

  3 gün süren kampta çeşitli spor aktivitelerinin yanında gözlemcilerimizin de katılımıyla sezonun ilk Epak eğitimi, değişen oyun kuralları ve talimatlar ile ilkyardım ve sporcu sağlığı konularında görüntülü ve uygulamalı eğitimler verilmiştir. Gerçekleştirilen kamp organizasyonunu, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Mustafa Genç, ASKF Başkanı Mustafa Kılıç, ASKF Genel Sekreteri Metin Kır, Tüfad Başkanı Turgut Kır ve Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma ziyaret etmiştir.

TFFHGD Ordu Şube Başkanı Barış Şensoy yaptığı açıklamada ‘’ Her zamanki gibi birlik, beraberlik ve kaynaşmanın ön planda tutulduğu organizasyonda camiamıza bu imkanı sağlayan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz'a Dernek-İHK ve Hakemlerimiz adına teşükkür ediyorum. Son 2-3 yılda uzun süredir yapılmayan hatta ilkleri yaşattığımız Ordu da bundan sonrada farklı ve sıradışı organizasyonların devamı gelecektir’’ dedi.


DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler