TFFHGD

Oğuz UĞURLU Son Yolculuğuna uğurlandı..

Güncel Haberler

Oğuz UĞURLU Son Yolculuğuna uğurlandı..

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da, canımız Oğuz kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah’ım onu cennetine koysun.
Geçen hafta yönetim kurulu toplantısını İstanbul’da yapma kararını Yönetim kurulu planladı ve oğlunun nikah törenine yönetim kurulunun tamamı katıldı. Nikah şahitlerinden biriside Genel Başkanımız Sn. Dr.Abdurrahman ARICI ydı. Oğuz hocanın hasta halinde bile mutluluk gözleniyordu. Herkesle tek tek tokalaşarak memnuniyetini dile getirmişti. Ancak herkes o haliyle görünce gözyaşlarını tutamadı, gizli gizli köşelerde ağlayan dostları vardı. Tören sonrası kapının önünde zorla ayakta durarak katılımlarından dolayı herkesi uğurladı. Böyle mütevazi, dost, yüreği temiz insanı kaybetmek inanın tüm camiamızı derinden üzdü. Nerden bilinir diki bir hafta sonra kendisini uğurlayacağız. Bu gidiş erken oldu Oğuz Uğurlu…
Hakem dostu , güzel insan Oğuz UĞURLU’yu Uğurlarken sevenleri; TFF Eski Başkanı, TFF İcra Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Genel Başkanı TFFHGD Genel Başkanı ve Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ve MHK Üyeleri, Eski MHK Başkanları ve MHK üyeleri, Tffhgd Gen.Sekr. Genel Bşk.V., FIFA kokartlı hakemler, TFFHGD yönetim Kurulu Üyeleri, Denetleme Kurulu üyeleri, Disiplin kurulu üyeleri, İstanbul şube yönetimi, Çoğu İllerin Şube Başkanları, Futbol Adamları Derneği Genel Sekreteri, İstanbul bölgesi tüm hakem ve gözlemcileri, Spor yazarları, futbola hizmet veren tüm kesimler, ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı. Binlerce kişi, güzel insan Oğuz Uğurlu’yu ebedi istiratgahına yolcularken yalnız bırakmadılar.
Aynı kalabalık cenaze namazı sonrası defin için 100 km ötede bulunan Karaburun mezarlığına kadar eşlik ettiler. İşte Türk hakemliğin birlikteliği, kardeşliği ve bütünlüğü…
Merhuma Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine ve sevenlerine sabrı cemil dileriz.
 
MEKANIN CENNET,KABRİN NURLA DOLSUN..
 
TFFHGD YÖNETİM KURULU…

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Mutluluklar diliyoruz..!!

Kayseri Bölgesi eski MHK Üyesi, yeni BHK üyesi Sn.Galip BİTİGEN in oğlu süper lig hakemlerinden Sn. Abdulkadir BİTİGEN dünya evine giriyor.
Çiftleri, hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdikleri bu yolda yanlız bırakmamak adına tüm üyelerimiz davetlidir.

Bizde çiftlere ; tüm yaşamları boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin duraklarını beraber yaşamaları dileklerimizi iletiyoruz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU..

DEVAMI

Sabah Gazetesinde yayınlanan bildirimiz

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler