TFFHGD

Ocak 2017 Genel Merkez Toplantısı İstanbul da yapıldı

Duyurular

Ocak 2017 Genel Merkez Toplantısı İstanbul da yapıldı

 

           Aşağıda yazılı olan gündemin önemli 3 maddesi görüşülmüş ve gereği için çalışmalar başlatılmıştır.

  1. Türkiye Futbol Federasyonu'nun uygulamaya koyduğu profesyonel hakemlik ve ödediği ücretler konusunun basındaki olumsuz algı durumları ile yine federasyonun planlamasında olan video hakemlik ve bağlantılı yeni gözlemcilik uygulaması hakkında görüşmeler.
  2. 2016-2017 futbol sezonunda amatör müsabaka yönetecek "il hakemlerinin’’ saha müsabaka kıyafetlerinin TFF eliyle yaptırılması çalışmalarının sonuçları hakkında görüşmeler.
  3. 15 Temmuz süreci çerçevesinde TFF'den ilişiği kesilen veya ikinci bir emre kadar klasman dışı kalan hakem ve gözlemcilerle (toplam 95kişi)  ilgili genel merkez yönetim kurulunun takip edeceği strateji hakkında görüşmeler..

       a. Derneğin genel merkezine müracaatta bulunan veya bu konuyla ilgili belge gönderen 51 hakem ve gözlemcilerle ilgili gelişmelerin sonuçları hakkında              görüşme,

  b. Genel merkezimize müracaatta bulunmayan diğer 44 hakem ve gözlemci hakkındaki değerlendirme

    

       TFFHGD YÖNETİM KURULU

 

 

 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alper Kodaz Vefat Etti

Malatya bölgesi il hakemlerimizden Alper Kodaz yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti. Cenazesi bugün Malatya Şehir Mezarlığı'nda toprağa verildi. Merhuma Allah'tan rahmet ; ailesine ,sevenlerine ve hakem camiasına başsağlığı dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU 

DEVAMI

Geçmiş Olsun Halit Şengül

 Kütahya bölgesi il gözlemcisi olan üyemiz Sayın Halit Şengül geçirmiş olduğu trafik kazası sonrasında uzun süredir çeşitli hastanelerde tedavisi devam etmekte olup son olarak ta İstanbul Dr. Siyami Hersek Hastanesinde yatmaktadır. TFFHGD Genel Başkanlığımız adına Genel Başkan Yardımcısı Sayın Bekir Öcal 10 Eylül 2017 Pazar günü hastanede geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Camiamız adına Sayın Halit Şengül'e acil şifalar diliyor, en kısa sürede aramızda görmeyi temenni ediyoruz.

TFFHGD Yönetim Kurulu

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler