TFFHGD

Ocak 2017 Genel Merkez Toplantısı İstanbul da yapıldı

Duyurular

Ocak 2017 Genel Merkez Toplantısı İstanbul da yapıldı

 

           Aşağıda yazılı olan gündemin önemli 3 maddesi görüşülmüş ve gereği için çalışmalar başlatılmıştır.

  1. Türkiye Futbol Federasyonu'nun uygulamaya koyduğu profesyonel hakemlik ve ödediği ücretler konusunun basındaki olumsuz algı durumları ile yine federasyonun planlamasında olan video hakemlik ve bağlantılı yeni gözlemcilik uygulaması hakkında görüşmeler.
  2. 2016-2017 futbol sezonunda amatör müsabaka yönetecek "il hakemlerinin’’ saha müsabaka kıyafetlerinin TFF eliyle yaptırılması çalışmalarının sonuçları hakkında görüşmeler.
  3. 15 Temmuz süreci çerçevesinde TFF'den ilişiği kesilen veya ikinci bir emre kadar klasman dışı kalan hakem ve gözlemcilerle (toplam 95kişi)  ilgili genel merkez yönetim kurulunun takip edeceği strateji hakkında görüşmeler..

       a. Derneğin genel merkezine müracaatta bulunan veya bu konuyla ilgili belge gönderen 51 hakem ve gözlemcilerle ilgili gelişmelerin sonuçları hakkında              görüşme,

  b. Genel merkezimize müracaatta bulunmayan diğer 44 hakem ve gözlemci hakkındaki değerlendirme

    

       TFFHGD YÖNETİM KURULU

 

 

 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bekir Öcalın Annesi Vefat Etti

 TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Sayın Bekir Öcal’ın annesi Zaide Öcal vefat etmiştir. Cenazesi 12.12.2017 Salı Günü(Yarın) öğlen namazına müteakip İstanbul Avcılar  Ambarlı Meydan Hacı Osman Ağa Camii’nden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevdiklerine başsağlığı dileriz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

KAMUOYUNA DUYURU

Türk Futbol Kamuoyuna

 Türkiye Liglerinde her kademede görev yapan hakemlerimizin üstlendikleri görevler göz önüne alındığında zaman zaman maç öncesi ve sonrası yöneticilerimiz ve Teknik direktörlerimiz vasıtasıyla eleştiriye tabi tutuldukları kamuoyunun malumudur. Yalnız Teknik Direktör Sayın Okan Buruk tarafından yabancı hakem söyleminin birkaç kez dile getirilmesi maalesef üzüntü vericidir. Dün yine Galatasaray-Teleset Akhisarspor maçı sonrası anılan teknik direktörümüz tarafından yine gündeme taşınmasını Türk Futbol Hakemleri olarak kesinlikle kabul etmemekteyiz. Daha öncede belirttiğimiz gibi Avrupa Liglerine baktığımızda hiçbir örneği olmayan bu isteğin Türkiye Liglerinde de hayata geçme olasılığı olmayacaktır. FİFA Listesindeki hakemlerimiz Avrupa’da zorluk derecesi yüksek maçlarda başarıyla görev yaparken, Sayın Cüneyt Çakır Dünya Kupası finallerine çağrılması Türk Futbol Hakemliğinin hangi seviyede olduğunun kanıtıdır.

Türk Futbol kamuoyunun sağduyusu ile ülke gençlerimizin her alanda olduğu gibi hakemlikte de birbirini takip eden başarıları elde edeceğine inancımız tamdır.

TFFHGD olarak beklentimiz son günlerde spor kamuoyu tarafından gündeme getirilen yabancı futbolcu sayısının kısıtlanarak kademeli olarak belirli bir sayıda tutulmasının konuşulduğu bugünlerde Türk Futbol Hakemlerimize gereken desteğin verilmesi ve onların yanında olunmasıdır.

Türk Futbol Hakemlerine desteklerini esirgemeyen TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören ve yönetimine teşekkürlerimizle saygılar sunarız.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler