TFFHGD

Ocak 2017 Genel Merkez Toplantısı İstanbul da yapıldı

Duyurular

Ocak 2017 Genel Merkez Toplantısı İstanbul da yapıldı

 

           Aşağıda yazılı olan gündemin önemli 3 maddesi görüşülmüş ve gereği için çalışmalar başlatılmıştır.

  1. Türkiye Futbol Federasyonu'nun uygulamaya koyduğu profesyonel hakemlik ve ödediği ücretler konusunun basındaki olumsuz algı durumları ile yine federasyonun planlamasında olan video hakemlik ve bağlantılı yeni gözlemcilik uygulaması hakkında görüşmeler.
  2. 2016-2017 futbol sezonunda amatör müsabaka yönetecek "il hakemlerinin’’ saha müsabaka kıyafetlerinin TFF eliyle yaptırılması çalışmalarının sonuçları hakkında görüşmeler.
  3. 15 Temmuz süreci çerçevesinde TFF'den ilişiği kesilen veya ikinci bir emre kadar klasman dışı kalan hakem ve gözlemcilerle (toplam 95kişi)  ilgili genel merkez yönetim kurulunun takip edeceği strateji hakkında görüşmeler..

       a. Derneğin genel merkezine müracaatta bulunan veya bu konuyla ilgili belge gönderen 51 hakem ve gözlemcilerle ilgili gelişmelerin sonuçları hakkında              görüşme,

  b. Genel merkezimize müracaatta bulunmayan diğer 44 hakem ve gözlemci hakkındaki değerlendirme

    

       TFFHGD YÖNETİM KURULU

 

 

 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN...!!!

Müslüman âleminin heyecanla ve huzur ile beklediği bir önemli gün daha geldi, çattı. On bir ayın sultanını uğurlamaya hazırlanan İslam âleminin, bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi kutlu olsun…

DEVAMI

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler