TFFHGD

Merhum Salih Ulu, kaza yapan Ramazan Koca ve Aykut Özmaz unutulmadı..!!

Güncel Haberler

Merhum Salih Ulu, kaza yapan Ramazan Koca ve Aykut Özmaz unutulmadı..!!

Müsabaka görevine giderken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden merhum Salih Ulu unutulmadı ; Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri MHK üyesi Sn.Zafer DEMİR / Sn.Ömer Faruk OCAK / BHK üyesi Sn.Galip BİTİGEN /Kayseri şube başkanı Sn.Fahri AKSOY/ İHK başkanı Sn.Çetin TOPUZ , Salih Ulu’nun ailesini ziyaret ederek acılarını paylaştılar.  Merhumun eşi Derya Ulu;  bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı Genel Başkanımıza ,tüm yönetim kuruluna, Kayseri hakemliğine şimdiye kadar yapmış  oldukları maddi ve manevi desteklerinden dolayı minnettarlığını dile getirdi.
Daha sonra kazada yaralanan BH Ramazan KOCA  ve Aykut ÖZMAZ  evlerinde  ziyaret edilerek moral verdiler. Türk hakemliğinin bu gibi üzüntülü ve mutlu  günlerinde yanlarında olan, her anlarını paylaşan, her şubemizin sorunlarına koşan ve çözüm bulan Genel Başkanımız ve Yönetim kurulumuz, İnsanın saadetine bir şey katmak için , hizmet arzusu zaruridir düşüncesiyle devam edecektir.
Tekrardan, rahmetli Salih ULU’ya ALLAH’tan rahmet,kederli ailesine sabırlar diliyoruz. Yaralı hakemlerimize de acil şifalar diliyoruz.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Abdullah AYARın Acı Günü..!!!

T.F.F.H.G.Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Abdullah AYAR’ın Amcası vefat etmiştir. Cenazesi 08.05.2018 Salı günü Öğle Namazına müteakiben Trabzon Köprübaşı İlçesi Merkez Camii’den kaldırılacaktır.

Vefat eden değerli merhuma Allah’tan rahmet, Ayar Ailesi, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz..

DEVAMI

ACIMIZ BÜYÜK

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtı’nda kahraman askerlerimizden 8 şehit ve 13 yaralı olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan Rahmet; Aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milletimize başsağlığı, Gazilerimize acil şifalar dileriz.
 
 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler