TFFHGD

Merhum Salih Ulu, kaza yapan Ramazan Koca ve Aykut Özmaz unutulmadı..!!

Güncel Haberler

Merhum Salih Ulu, kaza yapan Ramazan Koca ve Aykut Özmaz unutulmadı..!!

Müsabaka görevine giderken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden merhum Salih Ulu unutulmadı ; Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri MHK üyesi Sn.Zafer DEMİR / Sn.Ömer Faruk OCAK / BHK üyesi Sn.Galip BİTİGEN /Kayseri şube başkanı Sn.Fahri AKSOY/ İHK başkanı Sn.Çetin TOPUZ , Salih Ulu’nun ailesini ziyaret ederek acılarını paylaştılar.  Merhumun eşi Derya Ulu;  bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı Genel Başkanımıza ,tüm yönetim kuruluna, Kayseri hakemliğine şimdiye kadar yapmış  oldukları maddi ve manevi desteklerinden dolayı minnettarlığını dile getirdi.
Daha sonra kazada yaralanan BH Ramazan KOCA  ve Aykut ÖZMAZ  evlerinde  ziyaret edilerek moral verdiler. Türk hakemliğinin bu gibi üzüntülü ve mutlu  günlerinde yanlarında olan, her anlarını paylaşan, her şubemizin sorunlarına koşan ve çözüm bulan Genel Başkanımız ve Yönetim kurulumuz, İnsanın saadetine bir şey katmak için , hizmet arzusu zaruridir düşüncesiyle devam edecektir.
Tekrardan, rahmetli Salih ULU’ya ALLAH’tan rahmet,kederli ailesine sabırlar diliyoruz. Yaralı hakemlerimize de acil şifalar diliyoruz.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yeni Sezonda Başarılar Dileriz

2017-2018 Futbol sezonu 11 Ağustos 2017 cuma günü başlamaktadır. Tüm Hakem, gözlemci, mentor ve spor camiasının tüm paydaşlarına yeni sezonda sonsuz başarılar dileriz.

 

Dr. Abdurrahman ARICI

TFFHGD Genel Başkanlığı

DEVAMI

Başımız Sağolsun

Süper Lig Hakemlerimizden Mete Kalkavan'ın babası, 24.Dönem Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan Vefat Etti. Merhum Ahmet İhsan Kalkavan'ın cenazesi 24 Temmuz 2017 Pazartesi günü öğle namazına müteakip Samsun Büyük Camii'inde kılınacak cenaze namazının ardından Samsun Asri mezarlığında toprağa verilecek. Merhum Ahmet İhsan Kalkavan'a Allah'tan rahmet; Ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TFFHGD GENEL BAŞKANLIĞI

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler