TFFHGD

Merhum Salih Ulu, kaza yapan Ramazan Koca ve Aykut Özmaz unutulmadı..!!

Güncel Haberler

Merhum Salih Ulu, kaza yapan Ramazan Koca ve Aykut Özmaz unutulmadı..!!

Müsabaka görevine giderken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden merhum Salih Ulu unutulmadı ; Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri MHK üyesi Sn.Zafer DEMİR / Sn.Ömer Faruk OCAK / BHK üyesi Sn.Galip BİTİGEN /Kayseri şube başkanı Sn.Fahri AKSOY/ İHK başkanı Sn.Çetin TOPUZ , Salih Ulu’nun ailesini ziyaret ederek acılarını paylaştılar.  Merhumun eşi Derya Ulu;  bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı Genel Başkanımıza ,tüm yönetim kuruluna, Kayseri hakemliğine şimdiye kadar yapmış  oldukları maddi ve manevi desteklerinden dolayı minnettarlığını dile getirdi.
Daha sonra kazada yaralanan BH Ramazan KOCA  ve Aykut ÖZMAZ  evlerinde  ziyaret edilerek moral verdiler. Türk hakemliğinin bu gibi üzüntülü ve mutlu  günlerinde yanlarında olan, her anlarını paylaşan, her şubemizin sorunlarına koşan ve çözüm bulan Genel Başkanımız ve Yönetim kurulumuz, İnsanın saadetine bir şey katmak için , hizmet arzusu zaruridir düşüncesiyle devam edecektir.
Tekrardan, rahmetli Salih ULU’ya ALLAH’tan rahmet,kederli ailesine sabırlar diliyoruz. Yaralı hakemlerimize de acil şifalar diliyoruz.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ACIMIZ BÜYÜK

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtı’nda kahraman askerlerimizden 8 şehit ve 13 yaralı olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan Rahmet; Aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milletimize başsağlığı, Gazilerimize acil şifalar dileriz.
 
 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

 Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler