TFFHGD

Merhum Salih Ulu, kaza yapan Ramazan Koca ve Aykut Özmaz unutulmadı..!!

Güncel Haberler

Merhum Salih Ulu, kaza yapan Ramazan Koca ve Aykut Özmaz unutulmadı..!!

Müsabaka görevine giderken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden merhum Salih Ulu unutulmadı ; Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri MHK üyesi Sn.Zafer DEMİR / Sn.Ömer Faruk OCAK / BHK üyesi Sn.Galip BİTİGEN /Kayseri şube başkanı Sn.Fahri AKSOY/ İHK başkanı Sn.Çetin TOPUZ , Salih Ulu’nun ailesini ziyaret ederek acılarını paylaştılar.  Merhumun eşi Derya Ulu;  bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı Genel Başkanımıza ,tüm yönetim kuruluna, Kayseri hakemliğine şimdiye kadar yapmış  oldukları maddi ve manevi desteklerinden dolayı minnettarlığını dile getirdi.
Daha sonra kazada yaralanan BH Ramazan KOCA  ve Aykut ÖZMAZ  evlerinde  ziyaret edilerek moral verdiler. Türk hakemliğinin bu gibi üzüntülü ve mutlu  günlerinde yanlarında olan, her anlarını paylaşan, her şubemizin sorunlarına koşan ve çözüm bulan Genel Başkanımız ve Yönetim kurulumuz, İnsanın saadetine bir şey katmak için , hizmet arzusu zaruridir düşüncesiyle devam edecektir.
Tekrardan, rahmetli Salih ULU’ya ALLAH’tan rahmet,kederli ailesine sabırlar diliyoruz. Yaralı hakemlerimize de acil şifalar diliyoruz.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Vefat Ve Başsağlığı

 TFFHGD Gaziantep Şube Başkanımız Sayın Ömer Tevfik Özkoç’un babası Duran Özkoç bugün vefat etmiştir. Cenazesi 02.09.2017 Cumartesi günü öğlen namazına müteakip Gaziantep Asri Mezarlığında Hanifi Sireci Camisinde defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

 Başta hakem, gözlemcilerimiz ve mentörlerimiz olmak üzere Türk sporunun tüm paydaşlarının ve İslam aleminin mübarek kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler