TFFHGD

Malatya Şubesi Tek yürek

Şubelerden Haberler

Malatya Şubesi Tek yürek

TFFHGD Malatya Şube Başkanı Ramazan KABAK; Genel Merkez Yönetim kurulu üyesi Zafer DEMİR, İHK Başkanı Kaan Akın ÖZ ve Hakem-Gözlemcilerle beraber ''Birlik ve Beraberlik'' adı altında Dernek binasında çiğ köfte ikramı yapıldı.

Malatya hakemliğinin ve yöneticilerinin bulunduğu aktivitede konuşma yapan MHK Eski Üyesi, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Zafer DEMİR; Bizi biz yapan en önemli unsur birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaktır. ferdi gayretler yuvanızı, toplu gayretler vatanımızı ve camiamızı ayakta tutar. Biraraya gelmemiz başlangıçtır, ancak birarada olmak ve durabilmek ilerlememizdir. Hep birlikte çalışmalıyız ki başarımız gelsin.

Böyle bir ortamı sağlayan Şube başkanımıza, İHK Başkanımıza ve siz değerli hakem-gözlemcilere çok teşekkür ediyorum..

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Metin Gündüzler in Acı Günü

           Genel Merkez çalışanlarından Metin Gündüzler in babası Mehmet Gündüzler son yolculuğuna uğurlandı.

           Uzun süredir hastalıkla mücadele veren, cumartesi gece acilen hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan 86.yaşındaki Mehmet Gündüzler hayatını kaybetti. Bugün 17 Nisan 2017 tarihinde öğlen namazına müteakiben cenazesi Eskişehir Asri mezarlığına defnedilecektir.

           Merhuma Allah tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

M.Kamil Abitoğlu Annesini kaybetti..

Süper Lig eski hakemlerinden (Süper lig Gözlemcisi) Sn. Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi, Antalya'nın Alanya ilçesinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Alanya daki yaşadığı evinde bir hafta önce beyin kanaması geçiren Süper Lig eski hakemlerinden Mustafa Kamil Abitoğlu'nun annesi 76 yaşındaki Şanize Abitoğlu , Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada tedaviye alınan ve 7 gündür yoğun bakımda tedavisi süren Şanize Abitoğlu, bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Abitoğlu'nun cenazesinin, hastane morgundan alınarak öğle namazını müteakip Sugözü Camisi'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Sugözü Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.

Merhumeye Allah’tan rahmet, Abitoğlu ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz..

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler