TFFHGD

MART 2016 TOPLANTISI SAKARYA VE KOCAELİ İLLERİNDE YAPILDI..!!

Güncel Haberler

MART 2016 TOPLANTISI SAKARYA VE KOCAELİ İLLERİNDE YAPILDI..!!

30-03-2016 ÇARŞAMBA : TFFHGD Yönetim Kurulumuz Mart 2016 aylık toplantısını Sakarya ilinde gerçekleştirdi. 30-03-2016 Çarşamba günü Kocaeli Şubesinin düzenlemiş olduğu 30.Yıl ve Kokart gecesine tüm yönetim kurulu ve 21 Şube başkanı katıldı.Ayrıca  geceye Kocaeli’ndeki spor adamlarının çoğunluğu katıldı
 
GECEYE  KATILAN  PROTOKOL  ÜYELERİ       
 
TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı
MHK 11. Bölge Sorumlusu Sadettin Güler
TFFHGD Gen. Baş. Yar. Yunus Yıldırım
MHK Üyesi Zafer Demir
TFFHGD Genel Sekreteri Osman Avcı
MHK Temsilciler Kurulu Ropörtörü Bedri Dölkeleş
TFFHGD Genel Başkan Yar. Aytekin durmaz
TFFHGD Genel Baş. Yar. Bekir Öcal
TFFHGD Genel Sayman Ömer Akyürek
TFFHGD Yön. Kurul üyesi Yılmaz Butur
TFFHGD Genel Say. Yar. A.Kadir Güven
TFFHDG Gen. Sek.yar. Ömer Faruk Ocak
TFFHGD Amatör İşler Sor. Süleyman Güneş
İHK Kurulu Başkanı Kerim Akdülger
Gençlik İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar
İŞKUR Kocaeli Müdürü Ulvi Yılmaz
KASKF Başkanı Murat Aydın
Futbol İl Temsilcisi – Mithat Ağa
TÜFAD Başkanı – Remzi Demirer
Saha Komiserleri Derneği Bşk – Süleyman Karadaş
Kocaeli BŞB. Spor Daire Sor – Doğa Ergün
 
GECEYE  KATILAN  HAKEMLER  DERNEĞİ  ŞUBE  BAŞKANLARI
Melahat Öğretmenoğlu – Antalya
İbrahim Deniz – Burdur
Musa Yılmaz – Isparta
Mehmet Aydın – Afyon
Emre Yılmaz – Çanakkale
Süleyman Çark – Yalova
İlhami Can – Eskişehir
Gökmen Canlıdinç – Kütahya
Muhammet Çağ – Bursa
Hüseyin Altınay – Bilecik
Ömer Ala – İstanbul
Haşim Pazar – Kırklareli
Gecede konuşma yapan Genel Başkanımız Sn.Dr.Abdurrahman ARICI ;” Hakemlik misyonunun her geçen gün daha ileri gittiği, ivmenin yükseldiği  güzel günlerde bu tarz organizasyonların düzenlenmesi daha çok kenetlenmemize , birlik ve beraberliğimize bir perçin dir. Hep birlikte daha iyi hizmetler vereceğimize inancımız tamdır. Kimsenin adamı olmayın,sistemin ve hizmetin adamı olun başarı gelsin. Böyle güzel bir geceyi hazırlayan Kocaeli Şube Başkanı Sn.Mecit KESKİN’e ve yönetim kuruluna çok teşekkür ederim” diyerek konuşmasını bitirdi.
Tüm Yönetim Kurulu Üyeleri ve Protokol üyeleri ;Gecede 4 ulusal, 8 bölgesel ve 42 de il hakemi olmak üzere toplam 54 hakeme kokartlarını taktılar.
Kokart törenin sona ermesi ile birlikte 30 Yıl Pastası hep birlikte kesildi. Toplu olarak verilen aile resminin ardından çekilişler yapıldı. Çekilişin en önemli bölümü olan Yönetim Kurulu Üyelerimiz FİFA Hakemleri Sn.Mete KALKAVAN ve Sn.Barış ŞİMŞEK’in imzalı forması çekilişe katılanlara hediye edildi.
 
31-03-2016 PERŞEMBE : Sakarya ilinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısına; Bölgesel 21 Şube Şube başkanı  katıldı. Toplantıda şube başkanlarına tek tek söz verilerek sorunları dinlenildi. Şubelerin yer problemleri olduğu , çözüm konusunda  not alan  Genel Başkanımız ; üst seviyede görüşme yapılacağını, mutlaka çözümler bulunacağını söyledi.
-Adıyaman-Kayseri-K.Maraş-Balıkesir illerimizde vefat eden hakemlerimiz ile ilgili Genel Merkez olarak kıt imkanlarla yardımlarda bulunulmasına, ölüm ve kazalarla ilgili olarak masrafların karşılanması hususunda TFF ile görüşmeler yapılmasına,
-2016-2017 Döneminde Sağlık Raporları konusunda ücretlerin en aza indirilmesi konusunda gerekli görüşmelerin yapılmasına,
-2016-2017 Vize Bedellerinin görüşülerek TFF’na bildirilmesine,
-Lisansız , vizesiz ve hakemliği bırakmış korsan hakemlik yapanlar için gerekli tedbirlerin alınması hususuna,
-İl Hakem Kurullarının çalışma mekanı olan Dernek Ofislerinin kira,su,doğalgaz vs.giderlerinin karşılanması için TFF’na girişimlerde bulunulmasına,
-Profesyonel -,Amatör Hakem-Gözlemci-Men tör ücretlerinin yatırıldığı Banka hesapları ile ilgili olarak, en çok üyeye sahip  (İstanbul-Ankara-İzmir) 3 limiz Şube başkanlarına ilgili bankalarla görüşmeler yapılması ile ilgili yetki verilmesine,
-Rahmetli olan ve yaralanan hakemlerimiz ile ilgili olarak Türkiye genelinde yardım kampanyası başlatılmasına,
Toplantı sonrası ; Sakarya Valisi Sn.Hüseyin Avni COŞ  makamında ziyaret edildi. Vali ye İsmi yazılı forma hediye edildi, Sakarya hakemliğinin tesis projesinde  vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür edildi.
Sakarya Şubesinin Kent Orman Restoranttaki öğlen yemeğine Belediye Başkanı Sn.Zeki TOÇOĞLU ve çok sayıda yetkili katıldı. Yemekte konuşma yapan Şube Başkanı Sn.Özgür AYGÜN ; Belediye Başkanına proje sürecindeki desteklerine ve Yönetim kurulunun ilindeki toplantısına teşekkür etti.  Genel Başkanımız konuşmasında ise ;  Sakarya şubesinin hakem dernek binası projesinde vermiş olduğu maddi ve manevi desteklerinden dolayı Belediye Başkanına  teşekkür etti. Genel Başkanımızın plaket hediyesine karşılık olarak Genel Başkanımızın el yapımı resmi takdim edildi.
 
 
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Abdullah AYARın Acı Günü..!!!

T.F.F.H.G.Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Abdullah AYAR’ın Amcası vefat etmiştir. Cenazesi 08.05.2018 Salı günü Öğle Namazına müteakiben Trabzon Köprübaşı İlçesi Merkez Camii’den kaldırılacaktır.

Vefat eden değerli merhuma Allah’tan rahmet, Ayar Ailesi, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz..

DEVAMI

ACIMIZ BÜYÜK

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtı’nda kahraman askerlerimizden 8 şehit ve 13 yaralı olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan Rahmet; Aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milletimize başsağlığı, Gazilerimize acil şifalar dileriz.
 
 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler