TFFHGD

Kalbimizde ve Dualarımızdasın...

Duyurular

Kalbimizde ve Dualarımızdasın...

Genel Başkanımız Sn.Dr.Abdurrahman ARICI, rahatsızlığını atlatarak eski sağlığına kavuşmuştur.

Hastanede yattığı süreç içerisinde telefonla arayan ; Dışişleri Bakanımız Sn.Mevlüt ÇAVUŞOĞLU, TFF Başkanı Sn.Yıldırım DEMİRÖREN, MHk Başkanı Sn.Yusuf NAMOĞLU ve Üyeleri,  Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, 79 İl Şube Başkanları, Antalya Milletvekilleri, Diğer milletvekilleri, Temsilciler,Gözlemciler ve çok sayıda spor adamı arayarak sevgi ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 

Ayrıca; Hastanede yattığı süreç içerisinde yanından hiç ayrılmayan ve telefon trafiğini yöneten Eşi ve  Antalya Şube Başkanı Sn.Melahat ÖĞRETMENOĞLU ve tüm hakem-gözlemcilere teşekkür ediyoruz.

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar aynı parlaklıkta olacağına inanıyoruz. 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alper Kodaz Vefat Etti

Malatya bölgesi il hakemlerimizden Alper Kodaz yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti. Cenazesi bugün Malatya Şehir Mezarlığı'nda toprağa verildi. Merhuma Allah'tan rahmet ; ailesine ,sevenlerine ve hakem camiasına başsağlığı dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU 

DEVAMI

Geçmiş Olsun Halit Şengül

 Kütahya bölgesi il gözlemcisi olan üyemiz Sayın Halit Şengül geçirmiş olduğu trafik kazası sonrasında uzun süredir çeşitli hastanelerde tedavisi devam etmekte olup son olarak ta İstanbul Dr. Siyami Hersek Hastanesinde yatmaktadır. TFFHGD Genel Başkanlığımız adına Genel Başkan Yardımcısı Sayın Bekir Öcal 10 Eylül 2017 Pazar günü hastanede geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Camiamız adına Sayın Halit Şengül'e acil şifalar diliyor, en kısa sürede aramızda görmeyi temenni ediyoruz.

TFFHGD Yönetim Kurulu

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler