TFFHGD

Haziran Dönemi Olağan Toplantı Erzincan da yapıldı.!!

Duyurular

Haziran Dönemi Olağan Toplantı Erzincan da yapıldı.!!

Yönetim Kurulumuz ; Genel Sayman ve Erzincan İHK Başkanı Sn. Ömer AKYÜREK in bölgesi olan Erzincan da,Haziran dönemi olağan toplantısını geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

TFFHGD Erzincan şubesinin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine;
Erzincan Vali yardımcısı Dede Musa BAŞTÜRK,Çevre Şehircilik İl Müd.Yrd.Selçuk AYDIN, 9.Bölge şube başkanları ; Erzincan şube bşk.Aydın ŞENGÜLve Yönetim kurulu,Erzurum Şube Bşk.Cihat ÇELİKDAĞ, Bayburt şube bşk.Murat TÜRKOĞLU, Kars şube bşk.İsmet AYDIN , Ardahan şube bşk.İbrahim GÖK, Gümüşhane şube bşk.Murat KÖMÜRCÜ , 8.şube başkanları ; Malatya şube bşk.Ramazan KABAK , Elazığ şube bşk.Atakan AKSU, Adıyaman şube bşk Nevzat TEKER, Tunceli İHK bşk.Murat ZENCİDİ, Erzincan İHK kurulu üyeleri, Futbol İl Temsilcisi Ali AKYÜREK , ASKF Bşk. Lokman TURAN , TÜFAD Bşk. Yılmaz TOYRAN , SKD Bşk. Şenol CİVİT, Hakem ve Gözlemciler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Genel Sayman Ömer AKYÜREK ;
  Hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.
  TFFHGD Erzincan Şubemiz ve Genel merkezimizin  düzenlemiş olduğu bu ‘İftar Programı’'nda sizlerle bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.
   Bu anlamlı davete katılan ve aynı sofranın etrafında bir araya geldiğimiz, Sn.Genel Başkanım nezdinde Yönetim kurulumuza, Vali Yardımcımız Sn.Dede Musa BAŞTÜRK e  şube başkanlarımıza, Taban birliklerine, hakem ve gözlemci arkadaşlarımıza bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.
Erzincan ilimiz tarihinde diğer bir ilke imza atarak Genel Merkez yönetim kurulumuzun ilimizde böyle bir toplantıyı düzenlemesi şahsımda tüm hakem ve gözlemci arkadaşlarımızı ziyadesiyle onurlandırmıştır. Genel Başkanımızın toplantılarımızı Türkiyenin her iline yayarak yapması, özellikle Anadoluya ağırlık vermesi takdire şayedir.
Tüm katılımcılara hoşgeldiniz der sevgi ve muhabbetlerimizi iletiyorum.

Genel Başkanımız Sn.Dr.Abdurrahman ARICI konuşmasında ; 
Haziran 2016 olağan yönetim kurulu toplantımızı Erzincan ilimizde yaparak ve daha güneydoğuya yayarak oralarda gerçekleştirmek istiyoruz. Gittiğimiz illerdeki coşkulu buluşmalar, kaynaşmalar birlik ve beraberliğimizin özlemidir. Biz yöneticiler, büyük bir kitleye hitap eden,gündem oluşturan Türk hakem camiasında görev yapmaktan büyük gurur duyuyoruz.Türkiyemizin her ilinde olmaya çalışacağız. Hakemliğin ve gözlemciliğin olduğu tüm yerlerde olacağız. Hizmet etmek ve onurlandırmak tabiki görevimiz, bizlerin varoluşu sizlerle oluyor. Burada sizlerle olmaktan ve aynı sofrayı paylaşmaktan büyük onur duyduk, burada olmamıza vesile olan Ömer AKYÜREK ve Şube Başkanlığına çok teşekkür eder hoşgeldiniz der selam ve sevgilerimi iletirim.

Vali Yardımcısı Sn.Dede Musa BAŞTÜRK ise ; 
Böyle nezih bir topluluğun içerisinde olmaktan ve aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı şükranlarımı arz  ediyorum. Sizlerin adaletine hep güvenmişizdir ve güvenmeye de devam edeceğiz. Böyle büyük ve saygın  bir sivil toplum örgütünün varlığı hep fayda vermiştir. Böyle bir kuruluşun şehrimizde olması da bizleri çok memnun etmiştir. Herzaman bekleriz kapımız sizlere daima açıktır. Teşekkür ediyorum. 
     
Daha sonra Genel Başkanımıza TFFHGD Erzincan şube başkanı Aydın ŞENGÜL ve TFFHGD Yön.Kur.Üyesi ve İl Hakem Kurulu Başkanı Ömer AKYÜREK tarafından bakır tepsi hediye edildi. İl dışından katılan tüm şube başkanlarına ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerine de çeşitli hediyeler takdim edildi. Ayrıca Erzincan belediye Başkanı tarafından da hediye paketi takdim edildi. 
Yemek sonrası saat 22:00 ile 24:00 arası Şube başkanları ile yapılan toplantıda; Şube başkanlarının memnuniyeti ve böyle güzel bir ortamda ağırlanmak, varsa sorunlarının dinlenmesi, Genel Başkanımız ve Yönetim kurulunun yakın alakası, sorunlarının çözümüyle toplantıyı bitirmeleri katılan şube başkanlarını çok memnun etti.
Daha sonra yönetim kurulu toplantısı ise 24:30 ile 02:00 arası yapılmış olup, gece sahur yapılarak proğram tamamlanmıştır.
Pazartesi sabah 09:00 da Erzincan Valisi Sn.Ali ASLANTAŞ ziyaret edilerek; kendilerine isme yazılı 24 nolu Milli Takım forması hediye ve Dernek logolu Çini tabak hediye edilmiştir. Vali konuşmasında ; Böyle bir organizasyonun ilimizde yapılması ve kendilerine forma takdimi çok mutlu ettiğini, Erzincan hakemliğinin her zaman yanında olacağını ve herzaman kapısının açık olduğunu söyledi.
Saat 10:00 da ise Belediye Başkanı Sn.Cemalettiin BAŞSOY ziyaret edilerek; kendilerine isme yazılı 24 nolu Milli Takım forması ve dernek logolu Çini tabak hediye edilmiştir. Belediye Başkanı konuşmasında ; Toplantının ilimizde yapılması , ziyaretimizin kendilerine çok mutlu ettiğini ve herzaman kapılarının açık olduğunu, herzaman yardımcı olunacağının bilinmesini söyledi. Forma ve çini tabak hediye edilmesi kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Belediye başkanı tarafından ise Genel Başkanımıza kahve fincan takımı hediye edildi.
Saat 11:00 de Gençlik ve Spor İl Müüdürü Sn.Burak MUMCU ziyaret edilerek; kendilerine isme yazılı 24 nolu Milli Takım forması  ve Dernek logolu Çini tabak hediye edilmiştir. Gençlik Spor İl Müdürü konuşmasında ; Erzincan hakemliğine her zaman destek verdiklerini, yanlarında olduklarını, Yeni yapılacak stadyumun içerisinde Dernek ofisi tahsis edileceğinin sözünü vererek ziyaretimizin kendilerini çok memnun ettiğini söyledi.
Proğram saat 12:00 itibariyle bitmiş olup, Genel Başkanımız ve katılımcılar, Genel Sayman Ömer AKYÜREK ve TFFHGD Şube Başkanı Aydın ŞENGÜL nezdinde herkese teşekkür ederek ayrılmışlardır.


FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN...!!!

Müslüman âleminin heyecanla ve huzur ile beklediği bir önemli gün daha geldi, çattı. On bir ayın sultanını uğurlamaya hazırlanan İslam âleminin, bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi kutlu olsun…

DEVAMI

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler