TFFHGD

Genel Başkanımızın, Spor Bakan Yardımcısı ve Spor Genel Müdürünü Ziyaretleri..!!

Güncel Haberler

Genel Başkanımızın, Spor Bakan Yardımcısı ve Spor Genel Müdürünü Ziyaretleri..!!

TFFHGD Genel Başkanımız  Sn. Dr. Abdurrahman ARICI ve beraberindeki heyet, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sn. Abdurrahim BOYNUKALIN’ı, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Sn. Mehmet BAYKAN’’ı makamında ziyaret etti. 31-03-2016 tarihinde Sakarya ilinde 21 şube başkanının bulunduğu aylık toplantı gündemlerinden olan  Türkiye genelindeki şubelerimizin sorunlarının konuşulduğu görüşmede Ankara Şube Başkanımız Özgüç TÜRKALP, Genel Merkez Müdürümüz Bayram KİRAZ, Ankara  Dernek Müdürü M. Akif Murat ERGÜNEY de hazır bulundular. Görüşme sonrasında kendilerine Hakem Forması, düdüğü ve kartı hediye edildi.
Sn. Bakan Yardımcımız Abdurrahim BOYNUKALIN’a ve Sn. Genel Müdürümüz Mehmet BAYKAN’a Hakem ve Gözlemci camiasına katkılarından dolayı Şükranlarımızı sunarız.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yeni Sezonda Başarılar Dileriz

2017-2018 Futbol sezonu 11 Ağustos 2017 cuma günü başlamaktadır. Tüm Hakem, gözlemci, mentor ve spor camiasının tüm paydaşlarına yeni sezonda sonsuz başarılar dileriz.

 

Dr. Abdurrahman ARICI

TFFHGD Genel Başkanlığı

DEVAMI

Başımız Sağolsun

Süper Lig Hakemlerimizden Mete Kalkavan'ın babası, 24.Dönem Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan Vefat Etti. Merhum Ahmet İhsan Kalkavan'ın cenazesi 24 Temmuz 2017 Pazartesi günü öğle namazına müteakip Samsun Büyük Camii'inde kılınacak cenaze namazının ardından Samsun Asri mezarlığında toprağa verilecek. Merhum Ahmet İhsan Kalkavan'a Allah'tan rahmet; Ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TFFHGD GENEL BAŞKANLIĞI

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler