TFFHGD

Genel Başkanımızın, Spor Bakan Yardımcısı ve Spor Genel Müdürünü Ziyaretleri..!!

Güncel Haberler

Genel Başkanımızın, Spor Bakan Yardımcısı ve Spor Genel Müdürünü Ziyaretleri..!!

TFFHGD Genel Başkanımız  Sn. Dr. Abdurrahman ARICI ve beraberindeki heyet, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sn. Abdurrahim BOYNUKALIN’ı, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Sn. Mehmet BAYKAN’’ı makamında ziyaret etti. 31-03-2016 tarihinde Sakarya ilinde 21 şube başkanının bulunduğu aylık toplantı gündemlerinden olan  Türkiye genelindeki şubelerimizin sorunlarının konuşulduğu görüşmede Ankara Şube Başkanımız Özgüç TÜRKALP, Genel Merkez Müdürümüz Bayram KİRAZ, Ankara  Dernek Müdürü M. Akif Murat ERGÜNEY de hazır bulundular. Görüşme sonrasında kendilerine Hakem Forması, düdüğü ve kartı hediye edildi.
Sn. Bakan Yardımcımız Abdurrahim BOYNUKALIN’a ve Sn. Genel Müdürümüz Mehmet BAYKAN’a Hakem ve Gözlemci camiasına katkılarından dolayı Şükranlarımızı sunarız.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Abdullah AYARın Acı Günü..!!!

T.F.F.H.G.Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Abdullah AYAR’ın Amcası vefat etmiştir. Cenazesi 08.05.2018 Salı günü Öğle Namazına müteakiben Trabzon Köprübaşı İlçesi Merkez Camii’den kaldırılacaktır.

Vefat eden değerli merhuma Allah’tan rahmet, Ayar Ailesi, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz..

DEVAMI

ACIMIZ BÜYÜK

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtı’nda kahraman askerlerimizden 8 şehit ve 13 yaralı olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan Rahmet; Aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milletimize başsağlığı, Gazilerimize acil şifalar dileriz.
 
 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler