TFFHGD

Genel Başkanımız Mersin Şubesini Ziyaret Etti

Duyurular

Genel Başkanımız Mersin Şubesini Ziyaret Etti

 Genel başkanımız Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı Mersin Şubesinin düzenlediği hakem dayanışma gecesinde MHK üyesi Sayın Kadir Tozlu ile birlikte Mersin bölgesi hakem ve gözlemcileriyle bir araya geldi. Mersin Şube başkanı Alkan Altan tarafından kendisine plaket taktim edilen Arıcı, birlik beraberlik mesajları vererek hakemlerle sohbet edip hatıra resmi çektirdi.

 Sayın Abdurrahman Arıcı uzun süredir rahatsız olan eski MHK üyesi ,eski TFF Bölge Müdürü ve  halen BHK üyesi olan duayenimiz Sayın İlyas Ayan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN...!!!

Müslüman âleminin heyecanla ve huzur ile beklediği bir önemli gün daha geldi, çattı. On bir ayın sultanını uğurlamaya hazırlanan İslam âleminin, bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi kutlu olsun…

DEVAMI

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler