TFFHGD

Genel Başkanımız Mardin Şubemizi Ziyaret Etti..!!!

Duyurular

Genel Başkanımız Mardin Şubemizi Ziyaret Etti..!!!

Şube ziyaretlerine devam eden TFFHGD Genel Başkanımız Dr.Abdurahman ARICI dinlerin ve dillerin kenti  Mardin’imizi 10.05.2018 günü ziyaret etti. TFFHGD Yönetim Kurulu Üyemiz ve Mardin Şb.Bşk. Nurettin ÇİÇEK tarafından karşılanan Genel Başkanımız,

İl Emn.Md. Hasan ONAR, Gençlik Hiz.Spor.Şb.Md. Necmettin NAS ve Mardin İ.H.K. Bşk. Necmettin YILDIRIM ile birlikte hakem ve gözlemcilere hitap etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..!!!

19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( K. Atatürk ).

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız” kutlu olsun.

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler