TFFHGD

Genel Başkanımız Kırklareli’ni Ziyaret Etti

Duyurular

Genel Başkanımız Kırklareli’ni Ziyaret Etti

 25 Nisan 2018 Çarşamba günü Kırklareli-Edirne-Tekirdağ illeri hakem ve Gözlemcileri Lüleburgaz’ da buluştu.MHK tarafından düzenlenen söyleşiye davetli olarak katılan Genel Başkanımız Dr.Abdurrahman Arıcı yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları vererek, daha yapacak çok işlerinin olduğunu ve genel kuruldan aldıkları güvenle bunu başaracak güçlerinin olduğunu söyledi.

Söyleşiye MHK Başkan Yardımcısı Bedri Dölkeleş MHK üyesi 1. Bölge sorumlusu  Ahmet Erdoğan, TFFHGD Başkan yardımcısı 1. Bölge sorumlusu Ahmet Şahin katıldılar.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN...!!!

Müslüman âleminin heyecanla ve huzur ile beklediği bir önemli gün daha geldi, çattı. On bir ayın sultanını uğurlamaya hazırlanan İslam âleminin, bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi kutlu olsun…

DEVAMI

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler