TFFHGD

Genel Başkanımız Diyarbakır Şubemizi Ziyaret Etti..!!!

Duyurular

Genel Başkanımız Diyarbakır Şubemizi Ziyaret Etti..!!!

09.05.2018 günü TTFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurahman ARICI Diyarbakır şubemizi ziyaret etti. Diyarbakır Şube Başkanı Adem ELGÖRMÜŞ tarafından karşılanan Genel Başkanımız Diyarbakır B.Bld. Spor Daire Bşk. Sn.Mehmet KESEN, Ergani Kaymakamı Sn. Mesut ÇOBAN, İl Milli Eğt. Şb.Md. Sn.İzzetin ZENGİN,Futbol İl Temsilcisi Sn.Mehmet  ALTINDAĞ, İ.H.K.Bşk.Sn.İbrahim BOZAN ile birlikte yoğun katılımcının olduğu hakem ve gözlemcilere hitap etti.

Genel Başkanımız yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı vererek yapılacak çok işlerinin olduğunu ifade etti. Diyarbakır Hakem ve Gözlemcilerinin istek ve taleplerini dinleyen Genel Başkanımız gerekli çalışmaların yapılarak taleplerin yerine getirilmesi için girişimlerde bulunacağının sözünü verdi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..!!!

19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( K. Atatürk ).

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız” kutlu olsun.

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler