TFFHGD

Genel Başkanımız Bursa Şubesinin Kokart Gecesine Katıldı

Duyurular

Genel Başkanımız Bursa Şubesinin Kokart Gecesine Katıldı

TFFHGD Bursa şubesi İl Hakemliğine terfi eden 60 hakem için Almira Otel Büyük Salonunda  yemekli kokart gecesi düzenledi.

Geceye TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI ve eşi, MHK 2. Bölge Sorumlusu Murat ILGAZ, TFFHGD Genel Başkan vekili Yunus Yıldırım ve eşi, TFFHGD Genel Sekreteri Süleyman GÜNEŞ, TFFHGD Ynt Krl Üyesi Bekir ÖCAL ve eşi, İstanbul bölgesi klasman gözlemcisi, KKTC Futbol Federasyonu Başdanışmanı Ahmet Şahin,  Bölgesel Kurul üyeleri Mesut ÇARIK ve Süleyman ARKAN, Türkiye futbol Federasyonu Marmara Bölge Müdürü Atilla DÖNMEZ, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Temsilcisi Muzaffer KARADENİZ, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Atakan ÇORBACI,  Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Ali ADEMOĞLU,TFFHGD İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın KANKAŞ, Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Antrenörü Sinan BÜR, Süper Lig Gözlemcisi ve TFFHGD Bursa Kurucu Başkanı Oğuz ARIKAL ve eşi Süper Lig Gözlemcisi Hakan SİVRİSERVİ ve eşi, Süper Lig Hakemi Arda Kardeşler ve eşi, Süper Lig Yardımcı Hakemi Ali Saygın ÖGEL ve eşi, Amatör Kurul Üyesi ve Eski ASKF başkanı Cemal VARDAR, Gençlik Spor İl Md Adına Osmangazi İlçe Spor Müdürü Fedai DİN, ASKF Başkan Vekili Kenan UYARLIK, İl Tertip Kurul Başkanı Mustafa BEŞEN, TÜFAD Başkanı Sedat ÖZBAĞ, Eskişehir İl Hakem Kurulu Başkanı Recai YAŞAR, 
Çanakkale İl Hakem Kurulu Başkanı Tahsin UÇKAÇ , Yalova İl Hakem Kurulu Başkanı Erdal İla, Kocaeli İl Hakem Kurulu Başkanı Ersin Yıldırım, TFFHGD Yalova Şube Başkanı Süleyman Çark, TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı İlhami CAN, Futbol Federasyonu Amatör Disiplin Kurul Üyesi Ve TFFHGD Bursa Şb Eski Bşk Rıza TOSUNAY, Sağlık Hizmetleri Tedarikcisi Hayat Hastanesi Yönetim Kurul Başkanı ve Baş Hekimi Dr. Ahmet ÖZKUL, Bursa Ampute Gücü Kulübü Başkanı Faruk KUZU, Yalova Bölgesi bölgesel gözlemcisi Sefa Demir,  Bursa İHK Başkanı İsmail Zeybek ve arkadaşları, hakemler, gözlemciler katıldılar.

İl Hakemliğine terfi eden 60 hakeme başarılar dileriz..

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN...!!!

Müslüman âleminin heyecanla ve huzur ile beklediği bir önemli gün daha geldi, çattı. On bir ayın sultanını uğurlamaya hazırlanan İslam âleminin, bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi kutlu olsun…

DEVAMI

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler