TFFHGD

Genel Başkanımız 2017 FİFA Kokartı Takma Törenine Katıldı

Duyurular

Genel Başkanımız 2017 FİFA Kokartı Takma Törenine Katıldı

Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Otel'de düzenlenen, 2016-2017 Devre Arası Hakem Semineri'nde FIFA Kokart Takma Töreni düzenlendi. 2017 yılında FIFA kokartı taşıyacak 31 hakemimize kokartları, bu törende takdim edildi.

2017 Yılı FIFA Kokart Takma Töreni'ne TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Gökçek, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, bazı kulüp başkan ve teknik direktörleri, MHK ve Temsilciler Kurulu üyeleri, hakemler ve temsilciler katıldı.

Törende bir konuşma yapan Genel Başkanımız şunları söyledi ;  ''Biz, TFF adına maçların daha iyi oynanması için çaba sarfeden bir kuruluz. Hatalar asgariye inmeye başlanmıştır. Yeni stadyumlarımızla beraber, güvenlik ve düzen çok daha iyi hale gelmiştir. Bu yüzden öncelikle desteklerinden ötürü Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Stadyumlar ne kadar güvenli ve güzel olursa, maçlar da o kadar kaliteli geçecektir diye düşünüyorum. Hakem camiasından geliyorum. Eski bir MHK üyesiyim. İkinci yarıda hakemlerimize başarılar diliyorum. Genç hakemlerimize de sahip çıkarak, daha iyi yerlere gelmelerinin sağlanması şart. Genç hakemlere en iyi eğitimi vererek Türk futboluna kazandıracağımıza inanıyorum. Temsilcilerden tek isteğimiz, duyduklarını ve gördüklerini raporlamaları. Onlar da bunu yapıyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Basın ve tüm futbol camiasına da desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.''

Melih Gümüşbıçak'ın sunumuyla FIFA kokartı taşıyacak hakemlerimizden Cüneyt Çakır ve Hüseyin Göçek'e TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, Halis Özkahya ve Mete Kalkavan'a Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ,  Ali Palabıyık, Alper Ulusoy ve Halil Umut Meler'e, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu kokartlarını takdim etti.

FIFA Yardımcı hakemlerimizden Bahattin Duran ve Tarık Ongun'a Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, Mustafa Emre Eyisoy ve Mehmet Cem Satman'a MHK Üyesi Bedri Dölkeleş, Kemal Yılmaz ve Ekrem Kan'a MHK Başkanvekili Metin Tokat, Ceyhun Sesigüzel ve Kerem Ersoy'a MHK Üyesi Murat Ilgaz, Esat Sancaktar ve Serkan Olguncan'a MHK Başkanı Yusuf Namoğlu kokartlarını iletti.

FIFA Kadın hakemlerimiz Melis Özçiğdem ve Neslihan Muratdağı kokartlarını MHK Üyesi Alican Lakot'tan aldı.

FIFA Kadın Yardımcı hakemlerimiz Belgin Kumru, Deybet Gök'e MHK Üyesi Ahmet Erdoğan ve Betür Nur Yılmaz'a ise MHK Üyesi Serdar Tatlı kokartlarını verdi.

FIFA Plaj Futbolu Hakemlerimiz Murat Ergin Gözütok, Yeliz Topaloğlu, Özcan Sultanoğlu ve Bülent Kökten, kokartlarını MHK Üyesi Kadir Tozlu'dan aldı.

FIFA Futsal hakemlerimiz Kamil Çetin, Ozan Soykan, Sabit Selvi, Serhat Çelik ve FIFA Futsal Kadın Hakemimiz Fatma Özlem Tursun'a MHK Üyesi Erol Ersoy kokartlarını takdim etti.

Tören sonunda, hakemliği bırakan Adil Sinem'e, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu teşekkür plaketi takdim etti. Temsilciliği bırakan temsilcilere de Temsilciler Kurulu tarafından teşekkür plaketi verildi. Son olarak; MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, TFF Merkez Hakem Kurulu Danışmanı Roberto Rosetti'ye katkılarından ötürü 22 Süper Lig hakemi tarafından imzalanmış forma hediye etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

GENEL BAŞKANIMIZ BURSA ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

  Genel Başkanımız Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı Bursa Şubemizi Ziyaret Etti. Sohbet Ortamında Geçen Ziyarette; Bursa  Şube Başkanımız  Özgür Uçak,  Baskf Başkanı  Osman Kılıç, İl Hakem Kurulu Başkanı  İsmail Zeybek ,İl Eğitimcisi  Mehmet Kara, Ayrıca  M.Fahri Ovacık ,Eski Mhk Üyesi Salih Türktunç  , Bursa Hakem Ve Gözlemcileri  Hazır Bulundu.

 

TFFHDG YÖNETİM KURULU

DEVAMI

MUSTAFA ARSLANIN BABASI VEFAT ETTİ

İzmir İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Arslan'ın babası Ali Arslan vefat etti.Cenazesi 12.02.2018 Pazartesi günü(bugün) Konak 2.Kadriye mahallesi Leventtepe Cami'inde kılınacak öğle namazına müteakip toprağa verilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ; ailesine ,yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

MUSTAFA ARSLAN TEL: 0 532 346 13 14 

TFFHGD YÖNETİM KURULU 

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler