TFFHGD

Geçmiş Olsun, Acil şifalar diliyoruz…!!!

Güncel Haberler

Geçmiş Olsun, Acil şifalar diliyoruz…!!!

09/03/2016 Tarihinde Rize ilinde oynanacak olan BAL müsabakasının hakem triosu; Kayseri Bölgesi hakemleri ; Ramazan KOCA, Salih ULU , Aykut ÖZMAZ, Sivas bölgesi hakemi;  Gökmen KARATAŞ Gümüşhane yol ayrımında LPG yüklü tanker  araçla çarpışması  sonucu kaldırıldıkları Gümüşhane Devlet hastanesinde tedavi altına alındılar. Salih ULU’nun durumunun ağır olduğu ve müdahale sonrası Trabzon iline sevk edildiği, Ramazan KOCA ve Gökmen KARATAŞ’ın durumlarının iyi olduğu, Aykut ÖZMAZ’ın ise kol ve bacağında kırıklar tespit edilmiştir.
Kaza yapan hakemlerimizin başka illerdeki hastanelere Ambulansla sevk işlemi , Genel Başkanımızın talimatları ve yardımları ile sağlanmış olup, tedavi süreleri  Yönetim Kurulu Üyeleri (Bölge Sorumluları) tarafından takip edilmektedir. Gümüşhane’deki tedavi ve işlemler süresince yanlarında olan, Hakem camiasındaki birlik,beraberlik  ve yardımlaşmanın önemi konusunda örnek olan,Gümüşhane  Şube Başkanı Murat KÖMÜRCÜ , İHK Başkanı Engin GÜNER ve hakem arkadaşlara teşekkür ederiz.
Hakem kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.
TFFHGD YÖNETİM KURULU.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yeni Sezonda Başarılar Dileriz

2017-2018 Futbol sezonu 11 Ağustos 2017 cuma günü başlamaktadır. Tüm Hakem, gözlemci, mentor ve spor camiasının tüm paydaşlarına yeni sezonda sonsuz başarılar dileriz.

 

Dr. Abdurrahman ARICI

TFFHGD Genel Başkanlığı

DEVAMI

Başımız Sağolsun

Süper Lig Hakemlerimizden Mete Kalkavan'ın babası, 24.Dönem Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan Vefat Etti. Merhum Ahmet İhsan Kalkavan'ın cenazesi 24 Temmuz 2017 Pazartesi günü öğle namazına müteakip Samsun Büyük Camii'inde kılınacak cenaze namazının ardından Samsun Asri mezarlığında toprağa verilecek. Merhum Ahmet İhsan Kalkavan'a Allah'tan rahmet; Ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TFFHGD GENEL BAŞKANLIĞI

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler