TFFHGD

Geçmiş Olsun, Acil şifalar diliyoruz…!!!

Güncel Haberler

Geçmiş Olsun, Acil şifalar diliyoruz…!!!

09/03/2016 Tarihinde Rize ilinde oynanacak olan BAL müsabakasının hakem triosu; Kayseri Bölgesi hakemleri ; Ramazan KOCA, Salih ULU , Aykut ÖZMAZ, Sivas bölgesi hakemi;  Gökmen KARATAŞ Gümüşhane yol ayrımında LPG yüklü tanker  araçla çarpışması  sonucu kaldırıldıkları Gümüşhane Devlet hastanesinde tedavi altına alındılar. Salih ULU’nun durumunun ağır olduğu ve müdahale sonrası Trabzon iline sevk edildiği, Ramazan KOCA ve Gökmen KARATAŞ’ın durumlarının iyi olduğu, Aykut ÖZMAZ’ın ise kol ve bacağında kırıklar tespit edilmiştir.
Kaza yapan hakemlerimizin başka illerdeki hastanelere Ambulansla sevk işlemi , Genel Başkanımızın talimatları ve yardımları ile sağlanmış olup, tedavi süreleri  Yönetim Kurulu Üyeleri (Bölge Sorumluları) tarafından takip edilmektedir. Gümüşhane’deki tedavi ve işlemler süresince yanlarında olan, Hakem camiasındaki birlik,beraberlik  ve yardımlaşmanın önemi konusunda örnek olan,Gümüşhane  Şube Başkanı Murat KÖMÜRCÜ , İHK Başkanı Engin GÜNER ve hakem arkadaşlara teşekkür ederiz.
Hakem kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.
TFFHGD YÖNETİM KURULU.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Mutluluklar diliyoruz..!!

Kayseri Bölgesi eski MHK Üyesi, yeni BHK üyesi Sn.Galip BİTİGEN in oğlu süper lig hakemlerinden Sn. Abdulkadir BİTİGEN dünya evine giriyor.
Çiftleri, hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdikleri bu yolda yanlız bırakmamak adına tüm üyelerimiz davetlidir.

Bizde çiftlere ; tüm yaşamları boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin duraklarını beraber yaşamaları dileklerimizi iletiyoruz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU..

DEVAMI

Sabah Gazetesinde yayınlanan bildirimiz

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler