TFFHGD

Geçmiş Olsun, Acil şifalar diliyoruz…!!!

Güncel Haberler

Geçmiş Olsun, Acil şifalar diliyoruz…!!!

09/03/2016 Tarihinde Rize ilinde oynanacak olan BAL müsabakasının hakem triosu; Kayseri Bölgesi hakemleri ; Ramazan KOCA, Salih ULU , Aykut ÖZMAZ, Sivas bölgesi hakemi;  Gökmen KARATAŞ Gümüşhane yol ayrımında LPG yüklü tanker  araçla çarpışması  sonucu kaldırıldıkları Gümüşhane Devlet hastanesinde tedavi altına alındılar. Salih ULU’nun durumunun ağır olduğu ve müdahale sonrası Trabzon iline sevk edildiği, Ramazan KOCA ve Gökmen KARATAŞ’ın durumlarının iyi olduğu, Aykut ÖZMAZ’ın ise kol ve bacağında kırıklar tespit edilmiştir.
Kaza yapan hakemlerimizin başka illerdeki hastanelere Ambulansla sevk işlemi , Genel Başkanımızın talimatları ve yardımları ile sağlanmış olup, tedavi süreleri  Yönetim Kurulu Üyeleri (Bölge Sorumluları) tarafından takip edilmektedir. Gümüşhane’deki tedavi ve işlemler süresince yanlarında olan, Hakem camiasındaki birlik,beraberlik  ve yardımlaşmanın önemi konusunda örnek olan,Gümüşhane  Şube Başkanı Murat KÖMÜRCÜ , İHK Başkanı Engin GÜNER ve hakem arkadaşlara teşekkür ederiz.
Hakem kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.
TFFHGD YÖNETİM KURULU.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Abdullah AYARın Acı Günü..!!!

T.F.F.H.G.Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Abdullah AYAR’ın Amcası vefat etmiştir. Cenazesi 08.05.2018 Salı günü Öğle Namazına müteakiben Trabzon Köprübaşı İlçesi Merkez Camii’den kaldırılacaktır.

Vefat eden değerli merhuma Allah’tan rahmet, Ayar Ailesi, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz..

DEVAMI

ACIMIZ BÜYÜK

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtı’nda kahraman askerlerimizden 8 şehit ve 13 yaralı olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan Rahmet; Aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milletimize başsağlığı, Gazilerimize acil şifalar dileriz.
 
 
TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler