TFFHGD

Geçmiş Olsun, Acil şifalar diliyoruz…!!!

Güncel Haberler

Geçmiş Olsun, Acil şifalar diliyoruz…!!!

09/03/2016 Tarihinde Rize ilinde oynanacak olan BAL müsabakasının hakem triosu; Kayseri Bölgesi hakemleri ; Ramazan KOCA, Salih ULU , Aykut ÖZMAZ, Sivas bölgesi hakemi;  Gökmen KARATAŞ Gümüşhane yol ayrımında LPG yüklü tanker  araçla çarpışması  sonucu kaldırıldıkları Gümüşhane Devlet hastanesinde tedavi altına alındılar. Salih ULU’nun durumunun ağır olduğu ve müdahale sonrası Trabzon iline sevk edildiği, Ramazan KOCA ve Gökmen KARATAŞ’ın durumlarının iyi olduğu, Aykut ÖZMAZ’ın ise kol ve bacağında kırıklar tespit edilmiştir.
Kaza yapan hakemlerimizin başka illerdeki hastanelere Ambulansla sevk işlemi , Genel Başkanımızın talimatları ve yardımları ile sağlanmış olup, tedavi süreleri  Yönetim Kurulu Üyeleri (Bölge Sorumluları) tarafından takip edilmektedir. Gümüşhane’deki tedavi ve işlemler süresince yanlarında olan, Hakem camiasındaki birlik,beraberlik  ve yardımlaşmanın önemi konusunda örnek olan,Gümüşhane  Şube Başkanı Murat KÖMÜRCÜ , İHK Başkanı Engin GÜNER ve hakem arkadaşlara teşekkür ederiz.
Hakem kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.
TFFHGD YÖNETİM KURULU.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Vefat Ve Başsağlığı

 TFFHGD Gaziantep Şube Başkanımız Sayın Ömer Tevfik Özkoç’un babası Duran Özkoç bugün vefat etmiştir. Cenazesi 02.09.2017 Cumartesi günü öğlen namazına müteakip Gaziantep Asri Mezarlığında Hanifi Sireci Camisinde defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

 Başta hakem, gözlemcilerimiz ve mentörlerimiz olmak üzere Türk sporunun tüm paydaşlarının ve İslam aleminin mübarek kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • Kırklareli

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler