Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Edirne Şubemiz çok güzel bir hizmete imza attı

Kemal Bayyar 04 Kasım 2013 0
Edirne Şubemiz çok güzel bir hizmete imza attı

dsc-008016827

Edirne Şube Yönetimi, büyük çalışmalar sonucunda yeni Dernek Binasını Törenle Hizmete Açtı.

TFFHGD Edirne Şube Başkanlığı, 1 Kasım 2013 Cuma günü saat:16.30’ da Türk Futbol Hakem Camiasına uzun yıllar büyük hizmetler verecek olan yeni Dernek Binalarının açılışına ev sahipliği yaptı.

dsc-007347935

3200 metre karelik bir alan üzerinde Türkiye’ nin en büyük dernek binası olma özelliğine sahip bir yapı 1 Kasım 2013 tarihi itibariyle Edirne Hakemlerine kazandırılarak hizmete açıldı.

toplu25194

Edirne’ de 20 yıldır Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Sayın Hamdi SEDEFÇİ, Camiamızın duayenlerinden Sayın Doğan BABACAN, Genel Sekreterimiz Sayın Etem ATASOY ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz ve 1.Bölge Sorumlusu Sayın Ahmet ŞAHİN’in yanı sıra, Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Serhat OCAK, Edirne ASKF Başkanı Sayın Osman HATİPLER, İstanbul Bölgesi eski gözlemcilerinden Sayın Hüsamettin ÇELİK, TFFHGD Kırklareli Şube Başkanımız Sayın Yavuz BAŞOĞLU ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kırklareli İHK Başkanı Sayın Kemal Mustafa SERBES, Tekirdağ İHK Başkanı  Sayın Rıza ÖZAHİOĞLU ve Kurul üyeleri, TFFHGD Tekirdağ Şube Başkanımız Sayın Kenan PİLATİN ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  İstanbul Bölgesi Ulusal Gözlemci ve Eğitimci Hacı Ahmet ERDOĞAN, TFFHGD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Sekreteri Sayın Ömer ALA, Kırklareli Bölgesi Üst Klasman Gözlemcisi Sayın Hasan BAŞDEMİR, Edirne Bölgesi Üst Klasman Hakemi Sayın Özgür YANKAYA, EĞİTİM-İŞ Başkanı Sayın Nazım KIRCI,KEPİR-YAR-DER Yönetim Kurulu Üyeleri bu muhteşem açılışta hazır bulundular.

dsc-009956029

2 dönümü çim olmak üzere, toplam da 3200 metre kare alana sahip olan bu muhteşem Dernek binası BALKANKANLAR’ın ÜSSÜ olarak addediliyor. Üniversite içerisindeki Dernek binası 2 katlı olup, 1 toplantı salonu, 1 eğitim salonu,4’de odası bulunmakta. Daha önce odun sobası ile ısınan bu yere doğalgaz tesisatının çekilmesi sözü bizzat Belediye Başkanı Sayın Hamdi SEDEFÇİ tarafından verildi. Dernek’ te Lig TV ve D- Smart’ da var. Kır düğünleri için de değerlendirilecek bir özelliğe sahip alanı bulunmakta.

dsc-00874166

Belediye’ den ihale ile aylık 2 bin TL ödeme karşılığında 20 yıllığına kiralanan bu yerin, başta  Edirne Şubemize ve Türk Futbol Hakem Camiasına kazandırılması aşamasında, Bölge Sorumlusu Sayın Ahmet ŞAHİN’ in maddi ve manevi çok büyük katkıları oldu.  Ayrıca kendisi dernek binası için Projeksiyon cihazı, boya-badana ve iç tefrişat ihtiyaçlarını bizzat karşılayarak katkılarını sürdürdü.

Edirne ili hakem ve gözlemcileri, eşleri ve çocuklarıyla birlikte el birliğiyle yeni dernek binasının temizlik, çevre düzenlemesi v.b. işlemlerini dayanışma içerisinde gerçekleştirerek, elde edilen bu güzelliğin ortaya çıkmasına büyük katkıda bulundular. Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, dernek binası için bir televizyon hediye ederek katkıda bulundu. Sponsorlarımız değişik ihtiyaçları karşıladı. 1.Bölge el ele vererek, gönüllerdeki güzellikler de devreye sokularak nihayetinde böyle bir dernek binası Türk Hakemliğine kazandırılmış olur.

dsc-010970744

TFFHGD Edirne Şubesi Yönetim Kurulu olarak, tüm hakem, gözlemci ve mentör üyelerimiz adına; ilimize ve Camiamıza kazandırdığımız bu dernek binasının oluşmasında her türlü katkıyı veren, bizleri her zaman destekleyen başta Edirne Belediye Başkanımız Sayın Hamdi SEDEFÇİ’ye, TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulumuza, Bölge Sorumlumuz Sayın Ahmet Şahin’e, sponsorlarımıza, katkılarını bizden esirgemeyen Taban Birliklerimize, çok değerli hakem, gözlemci, mentör üyelerimize ve çok kıymetli ailelerine sonsuz şükranlarımızı iletiyoruz.

Ayrıca, bu mutlu günümüzde bizlerle birlikte olan çok değerli Yöneticilerimize, misafirlerimize ve üyelerimize desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

 

TFFHGD EDİRNE ŞUBE BAŞKANLIĞI

Comments are closed.